Armageddon 300g

999 Kč –10 %
Armageddon 300g
999 Kč –10 % 899 Kč 300 Kč / 100 g
skladem

Jediný výrobek svého druhu na trhu – obsahuje prověřené složky používané v pre-workout doplňcích + originální Bulharský Tribulus, což z něj dělá jedinečný a nenapodobitelný doplněk stravy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vemoherb Armageddon je komplexní před-tréninková formule s přidaným Bulharským Tribulem.
 
Armageddon je jediný výrobek svého druhu na trhu – obsahuje prověřené složky používané v pre-workout doplňcích + originální Bulharský Tribulus, což z něj dělá jedinečný a nenapodobitelný doplněk stravy.
 
Je určený pro všechny, kteří chtějí posunout před-tréninkovou přípravu na úplně novou úroveň. Přídavek vysoce koncentrovaného extraktu černého pepře posiluje účinek jednotlivých složek.

 

 

armageddon_banner

 

V jedné dávce:
 
500mg Bulharského Tribulu
4000mg Citrulin malátu
2000mg BCAA
200mg Kofeinu
300mg L-Argininu
2000mg Kreatinu
300mg Vitamínu C
10mg Extraktu černého pepře

 

Bulgarian Tribulus
 
Hlavním benefitem originálního bulharského VemoHerb Tribulus je vysoký obsah steroidního saponinu Protodioscinu (standardizace na 60%), což je v současné době v rámci celosvětového měřítka jeden z nejsilnějších dostupných extraktů z obsahem Protodioscinu na trhu (POZOR – nezaměňovat s celkovými saponiny!) Standardizovaný obsah Protodioscinu je garancí nízkého obsahu ostatních méně účinných saponinů jako je Protogracilin a další, dále je limitován obsah flavonoidů (vždy pod 10%) a taninů (vždy pod 10%).
 
 
Extrakt černého pepře – Piperin
 
Extrakt pepře v Armageddonu je standardizován na 90% obsah aktivní složky Piperin. Množství studií ukazuje na to, že už pouhých 5mg vysoce koncentrovaného černého pepře přidaného k ostatním ingrediencím zvyšuje jejich absorpci o 30-2000%!

 

DÁVKOVÁNÍ:

Smíchejte ½ až 1 odměrku (7,5 g - 15 g) s 250 ml vody. Berte 20-30 min před tréninkem. K ověření tolerance užijte ½ odměrky (7,5 g), před dalším tréninkem můžete užít celou odměrku (15 g).

 

Počet dávek v balení:

20 x 15 g / 40 x 7,5 g

 

Optimální doba užívání:

- před tréninkem

 

 

NUTRIČNÍ HODNOTY:

 Účinné složky:
 15 g (1 dávka)
 Tribulus Terrestris s obsahem 60% furostanolového saponinu,
 determinovaného jako protodioscin - extrakt
 500 mg
 Černý pepř – extrakt
 10 mg
 Bezvodý kofein
 200 mg
 Citrulin Malát
 4000 mg
 L-Leucin
 1000 mg
 L-isoleucin
 500 mg
 L-Valin
 500 mg
 L-Arginin
 300 mg
 Kreatin
 2000 mg
 Vitamín C
 300 mg (333 % DDD)

 

 

SLOŽENÍ:

Maltodextrin, citrulin malát, kreatin, regulátor kyselosti kyselina citronová, L-leucin, sladidlo steviol-glykosidy, extrakt Tribulus Terrestris, L-isoleucin, L-valin, L-arginin, kyselina askorbová, bezvodý kofein, borůvkové aroma, barvivo košenila, extrakt z černého pepře, emulgátor arabská guma.

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy, se sladidlem. Není vhodné pro děti, mladistvé do 18 let, těhotné a kojící ženy. Jestliže máte zdravotní potíže nebo berete léky na předpis (zejména produkty obsahující kofein), konzultujte užití se svým lékařem. Vermoheb Armageddon obsahuje 200 mg kofeinu v jedné dávce, což odpovídá dvěma šálkům kávy. Neužívejte s jakýmikoli produkty obsahujícími kofein a neberte tento produkt méně než 5 hodin před spaním. Udržujte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na suchém místě, mimo přímé slunce, do teploty 25°C.

 


HODNOCENÍ FITNESSPROTEBE.CZ:  

Armageddon je velmi povedný předtréninkový produkt, který má komplexní složení a není tak potřeba doplňovat jednotlivé složky samostatně. Oproti podobným produktům obsahuje navíc tribulus terrestris a to rovnou ten nejlepší - bulharský tribulus s garantovaným obsahem protodioscinu. Při testování nám fungoval velmi dobře a splnil vše, co se od předtréninkového produktu očekává.

 

KLADY: 

  • funkčnost
  • komplexní složení

 

ZÁPORY:

  • horší chuť

 


 

 

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
RP Avatar autora 27.2.2019 21:37
Dobrý den, rád bych se zeptal na srovnání Armageddonu s výrobkem od Grenade Calibre - co se týče stimulace před tréninkem. Děkuji.
Odpovědět
F Avatar autora 27.2.2019 21:41
Dobrý den, jedná se o hodně individuální kategorii produktů - každý může cítit produkty trošku jinak. Každopádně osobní zkušenost mám s oběma a oba patří dle mého k tomu lepšímu, co trh nabízí. Calibre mi přišel co se týče stimulace silnější, možná až moc a dost lidí používá jen poloviční dávky. Armageddon mi vyhovoval asi lépe. Používal jsem doporučené dávky a byl jsem opravdu spokojen. Horší je to zde s chutí, obsažený tribulus je chuťově dost cítit, ale nic co by se nedalo vypít.
5
3x
4
1x
3
3x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MM Avatar autora | 26.3.2018
Na chuť jsem si musel chvíli zvykat, ale funkčnost výborná - na mě působí asi nejlépe ze všech předtréninkových nakopávačů, které jsem zkoušel.

vemoherb_logo123

Bulharská společnost Vemo99 - specialista na vývoj a produkci standardizovaných, biologicky aktivních rostlinných extraktů, určených pro vrcholový sport. Všechny produkty jsou vyráběny v souladu s normami kvality ISO9001. Výrobní prostory a laboratoře jsou soustředěny ve dvou specializovaných jednotkách. Kneja - laboratoře pro produkci vysokoprocentních extraktů, Sofie - homogenizace a balení finálních produktů.