Rozšíření nabídky NutriWorks

Maximálně jsme doplnili nabídku finského výrobce prémiové sportovní výživy NutriWorks a pár kousků rozhodně stojí za pozornost...

 

 

multivitaminerals

Multi-Vita-Minerals - komplexní multivitamín a multiminerál s obsahem důležitých minerálů v chelátových vazbách. To vše ve formě kapslí s obsahem volného, nelepeného prášku = optimální využitelnost. Jeden z nejlepších produktů ve své kategorii na trhu.

 


 

daa

 

DAA D-Aspartic Acid 100% - instantní prášek s obsahem čisté formy kyseliny D-Asparagové. Produkt je vhodný především pro muže nad 30 let, kdy dochází postupně ke snižování produkce luteinizačního hormonu, potažmo testosteronu.

Zaměření produktu: posílení hladiny testosteronu, posílení sexuálního libida, zlepšení tréninkových výsledků


 

carnitine

 

L-Carnitine - instantní prášek s obsahem čistého L-Karnitinu vázaného organicky na kyselinu vinnou (přírodní antioxidant). To vše bez obsahu umělých barviv a sladidel. L-Karnitin je specifickou aminokyselinou podporující metabolizaci tuků v lidském těle = tzv. lipotropní účinek.

Zaměření produktu: odbourávání a spalování tuku, vytrvalostní výkon, kardiovaskulární systém,  prevence poškození svalových vláken

 

 

  ►►►PROHLÉDNOUT CELOU NABÍDKU NUTRIWORKS◄◄◄