L-Carnitine 200g

697 Kč 349 Kč / 100 g
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Instantní prášek s obsahem čistého L-Karnitinu vázaného organicky na kyselinu vinnou (přírodní antioxidant). To vše bez obsahu umělých barviv a sladidel. L-Karnitin je specifickou aminokyselinou podporující metabolizaci tuků v lidském těle = tzv. lipotropní účinek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

L-CARNITINE – Instantní prášek s obsahem čistého L-Karnitinu vázaného organicky na kyselinu vinnou (přírodní antioxidant). To vše bez obsahu umělých barviv a sladidel.
 

L-Karnitin je specifickou aminokyselinou podporující metabolizaci tuků v lidském těle = tzv. lipotropní účinek. Karnitin napomáhá v lidském těle výrazně zvýšit tvorbu energie z tuků, podán před tréninkem je vhodný pro všechny jedince zaměřené na prevenci rizika svalového zranění a ochranu svalové hmoty. Účinek L-karnitinu spočívá v přenášení mastných kyselin do svalových buňek, kde dochází k jejich spalování na energii.

L-karnitin-L-tartrát je sloučeninou karnitinu a kyseliny vinné (tartrát = vínan, sůl kyseliny vinné), obsahující 65 % karnitinu a 35 % kyseliny vinné. Organická vazba karnitinu na kyselinu vinnou umožňuje použití v sypkém stavu, a to bez použítí umělých sladidel a dalších nepřirozených balastních aditiv.

Kyselina vinná je přirozeně se vyskytující organická kyselina, kterou nalezneme v přírodě na mnoha místech, hlavním zdrojem je však vinná réva. Kyselina vinná patří mezi tzv. alfa-hydroxykyseliny a jejím hlavním benefitem je silný antioxidační účinek. Spolu s další přirozeně se vyskytující organickou kyselinou citronovou je také často využívána jako chelatační médium, které je pro tělo přirozené.

 
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Odbourávání a spalování tuku
- Vytrvalostní výkon
- Kardiovaskulární systém
- Prevence poškození svalových vláken
- Podporu aktivního životního stylu
 

 

DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte 2 g (cca 3 odměrky) denně. Prášek smíchejte s tekutinou, smoothie, nebo přidejte do studeného jídla.

 

Počet dávek v balení:

100 x 2 g

 

NUTRIČNÍ HODNOTY:

 
 2 g (3 odměrky)
 L-karnitin tartrát
 2 g
  z toho L-karnitin
 1,3 g

 

 

SLOŽENÍ:

L-karnitin tartrát, protispékavá látka fosforečnan vápenatý.

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí.

 

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
R Avatar autora | 27.2.2023
Výborný produkt.
5
TH Avatar autora | 9.10.2022
Skvělý produkt
Nevyplňujte toto pole:
PB Avatar autora 14.7.2019 20:32
Dobrý den, mohu užívat tento karnitin asi půl hodiny před tréninkem jako je to doporučováno u jiných karnitinů?
Odpovědět
F Avatar autora 14.7.2019 20:32
Dobrý den, ano, jedná se o vhodnou dobu.
IK Avatar autora 1.5.2019 10:15
Dobrý den, mohu tento karnitin užívat před tréninkem společně s instantními BCAA? V dávkování není doba užívání určena.
Odpovědět
F Avatar autora 1.5.2019 10:16
Dobrý den, ano kombinace karnitinu s BCAA před tréninkem je dobrou volbou.
IP Avatar autora 5.9.2018 20:22
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je lepší volit tento karnitin v prášku nebo nějaký v kapslích? Vím, že nechci tekutý karnitin, ale mezi těmito dvěma formami bych potřebovala poradit. Děkuji
Odpovědět
F Avatar autora 5.9.2018 20:24
Dobrý den, žádný zásadní rozdíl co se týče účinnosti v tom není. Rozhodněte se podle toho, jak Vám bude dávkování karnitinu příjemnější.

nutriworks

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality. NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel. Adresa: Nutrimarket Oy - Aminopörssi, Ruosilantie 1, 00390 Helsinki, P. 040-540 7783, Finsko, exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.