DAA D-Aspartic Acid 200g

648 Kč 324 Kč / 100 g
skladem

Instantní prášek s obsahem čisté formy kyseliny D-Asparagové. Produkt je vhodný především pro muže nad 30 let, kdy dochází postupně ke snižování produkce luteinizačního hormonu, potažmo testosteronu.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

D-forma kyseliny Asparagové představuje zcela přirozenou složku všech živých organizmů, včetně lidského těla. V největší míře je zastoupena v hormonálních žlázách s vnitřní sekrecí (hypofýza, varlata), kde se podílí na syntéze luteinizačního hormonu a jím stimulovaného testosteronu. Naše tělo dokáže metabolicky vytvořit kyselinu D-Asparagovou samo, nicméně s přibývajícím věkem (cca od 30 let) dochází postupně ke snižování produkce luteinizačního hormonu, potažmo testosteronu. Zejména synergní suplementace kyseliny D-Asparagové jako základního stavebního kamene v kombinaci se silnými saponinovými stimulátory na bázi Protodioscinu, tak nachází svůj význam u všech jedinců zaměřených na efektivní stimulaci tvorby testosteronu. Kyselina D-Asparagová je také důležitým neurotransmiterem v mozku a nervové soustavě.
 
 
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Posílení hladiny testosteronu
- Posílení sexuálního libida
- Zlepšení tréninkových výsledků
 

 

DÁVKOVÁNÍ:

3 g denně (přibližně 3 vrchovaté odměrky). Smíchejte prášek s vodou, smoothie nebo jej přimíchejte do jídla.

 

Počet dávek v balení:

66 x 3 g 

 

SLOŽENÍ:

Kyselina D-asparagová prášek 100%

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí.

 

 

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LH Avatar autora | 22.9.2022
Velmi dobrý.
5
HG Avatar autora | 7.8.2021
Zakoupeno pro manžela, je spokojený, účinkuje a chutná.
5
JH Avatar autora | 4.7.2019
Skvělá věc, asi to není pro každého, kdo cvičí ale spíš takový nadstandard pro pokřočilejší cvičence, ale funkční je DAA dobře.
5
ZP Avatar autora | 9.9.2018
DAA mi vždy fungovala velmi dobře, používám v kombinaci s bulharským tribulusem (vemoherb)- toto spojení je fakt super, doporučuji každému.
Nevyplňujte toto pole:
JK Avatar autora 19.9.2021 16:31
Dobrý den, dá se DAA užívat společně s tribulusem? Mám s oběma produkty celkem dobré zkušenosti, přemýšlím, zda je možné užívat současně a snad tak ještě podpořit účinek.
Odpovědět
F Avatar autora 19.9.2021 16:32
Dobrý den, ano je to možné...pro maximální účinek určitě vhodná kombinace.
ZP Avatar autora 3.11.2019 16:44
Dobrý den, používám aktuálně DAA, střídám s tribulusem...doporučíte mí ještě něco dalšího, co by se dalo střídat s těmito produkty, aby to bylo také na podporu tvorby testosteronu?
Odpovědět
F Avatar autora 3.11.2019 16:45
Dobrý den, například Reflex Zinc Matrix, Vemoherb Beta Ecdysterone...najde se toho víc.
VH Avatar autora 13.4.2019 18:06
Dobrý den, dříve jsem užíval DAA od Trec Nutrition, ten už jsem ve Vaší nabídce nenašel a tak hledám náhradu. Chci se zeptat na kvalitu tohoto DAA od Nutrworks? Tuto firmu jsem doposud neznal a nemám s ní zkušenosti. Děkuji
Odpovědět
F Avatar autora 13.4.2019 18:10
Dobrý den, výrobce Nutriworks je v ČR k dostání teprve pár měsíců, tak ještě není tak známý. Považuji ho ale za velmi důvěryhodného výrobce, produkty mají celkově velmi pěkné a čisté složení. Zákazníci si ho už stihli opravdu oblíbit. Co se týče kvality, nemám zde nejmenší pochybnosti.

nutriworks

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality. NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel. Adresa: Nutrimarket Oy - Aminopörssi, Ruosilantie 1, 00390 Helsinki, P. 040-540 7783, Finsko, exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.