Jak rychle zvýšit imunitu?

Vyzkoušejte jedny z nejlepších doplňků stravy na posílení imunity. Navíc získáte další benefity, které plynou z užívání těchto skvělých produktů a celkově tak podpoříte svoje zdraví. 

 

 

 

nexgenpro

Reflex Nexgen Pro - dnes již legendární multivitamín, multiminerál a antioxidant pro nejnáročnější uživatele! Sofistikovaná formulace jednotlivých složek, čistota, účinnost, kvalita a minimum pojiv (volně ložený, nelepený prášek ve formě kapsli) je garancí maximální využitelnosti.


 

betaglucan

Viridian Beta Glucan - Beta glukany jsou přírodní polysacharidy, jejichž vlastnosti souvisejí s imunitními buňkami. Beta glukan lze doporučit všem jedincům orientovaným na posílení imunity a na obranu proti onemocněním horních cest dýchacích. Kromě beta glukanu je ve výrobku obsažen i vitamín C, D3 a zinek, což dohromady vytváří účinnou synergní směs.


 

colostrumr

Reflex Colostrum - jedná se o jedinečnou a vyváženou kombinaci životně důležitých látek (vitamíny, minerály, proteiny, imunoglobuliny, růstové faktory), které pomáhají tělu ke zdravému vývoji, pomáhají budovat imunitní systém a chrání jej před bakteriemi, viry a parazity. Přínosů kolostra mohou využívat i dospělí jedinci, zvyšuje energii, je účinnou prevencí chřipky a nachlazení a zároveň pomáhá spalovat tuk a budovat svalovou hmotu. 


horse

 

Viridian Horseradish & Garlic Complex - směs extraktu z křenu a česneku, vitamín C a zinek. Jde o velmi silnou synergní kombinaci a tedy i účinnou přírodní cestu vhodnou pro všechny orientované na oblasti jako je imunita, nemoci dýchacího ústrojí a zátěž organismu. 


 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení