Jak rychle zvýšit imunitu?

Vyzkoušejte jedny z nejlepších doplňků stravy na posílení imunity. Navíc získáte další benefity, které plynou z užívání těchto skvělých produktů a celkově tak podpoříte svoje zdraví. 

 

 

 

nexgenpro

Reflex Nexgen Pro - dnes již legendární multivitamín, multiminerál a antioxidant pro nejnáročnější uživatele! Sofistikovaná formulace jednotlivých složek, čistota, účinnost, kvalita a minimum pojiv (volně ložený, nelepený prášek ve formě kapsli) je garancí maximální využitelnosti.


 

betaglucan

Viridian Beta Glucan - Beta glukany jsou přírodní polysacharidy, jejichž vlastnosti souvisejí s imunitními buňkami. Beta glukan lze doporučit všem jedincům orientovaným na posílení imunity a na obranu proti onemocněním horních cest dýchacích. Kromě beta glukanu je ve výrobku obsažen i vitamín C, D3 a zinek, což dohromady vytváří účinnou synergní směs.


 

colostrumr

Reflex Colostrum - jedná se o jedinečnou a vyváženou kombinaci životně důležitých látek (vitamíny, minerály, proteiny, imunoglobuliny, růstové faktory), které pomáhají tělu ke zdravému vývoji, pomáhají budovat imunitní systém a chrání jej před bakteriemi, viry a parazity. Přínosů kolostra mohou využívat i dospělí jedinci, zvyšuje energii, je účinnou prevencí chřipky a nachlazení a zároveň pomáhá spalovat tuk a budovat svalovou hmotu. 


horse

 

Viridian Horseradish & Garlic Complex - směs extraktu z křenu a česneku, vitamín C a zinek. Jde o velmi silnou synergní kombinaci a tedy i účinnou přírodní cestu vhodnou pro všechny orientované na oblasti jako je imunita, nemoci dýchacího ústrojí a zátěž organismu.