Zajímavé novinky 11/2020

V posledních týdnech do naší nabídky přibyla celá řada novinek z oblasti sportovní výživy, zdravé výživy a fitness vybavení pro domácí trénink, který je v těchto dnech častou alternativou k silovému tréninku v posilovnách. V následujících řádcích si představíme aspoň ty, které jsou z našeho pohledu nejzajímavější a jejich vyzkoušení stojí za to:


STARLIFE - podařilo se nám doplnit celou řadu produktů od tohoto českého výrobce, mezi nejzajímavější novinky patří SAW PALMETTO, extrakt z jader hroznů, nebo brusinky.

 

Masážní pomůcky Spokey - do široké nabídky masážních pomůcek se nám podařilo zařadit novinky od oblíbeného výrobce Spokey.

 

CureSupport - nové lipozomální vitamíny C s maximálním účinkem od nizozemského výrobce CureSupport.

 

Viridian - pár novinek dorazilo od oblíbeného britského výrobce Viridian. Za zmínku určitě stojí Astaxanthin (přírodní látka fungující jako vysoce účinný antioxidant, získaný ze sladkovodní mikrořasy. Pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem) nebo nové komplexy s obsahem vitaminu C - Extra C 550 mg a silnější Extra C 950 mg.

 

Šejkry Blender Bottle - nové tipy oblíbený šejkrů od Blender Bottle

 

KetoWorx Meal - špičková náhrada jídla od NutriWorks


 

Tipy měsíce:

Rhodiola Rosea - neboli Rozchodnice růžová - je jeden z nejzásadnějších adaptogenů. Je užívána při dlouhodobém stresu, psychickém i fyzickém, stejně jako při zatížení těla působením životního prostředí. Není užívána pro řešení akutních obtíží, ale pro dlouhodobou funkční podporu, proto ji lze doporučit všem s psychicky či fyzicky náročným povoláním nebo aktivním sportovcům.

 

Komplex pro podporu kognitivních funkcí - vhodné pro koncentraci, duševní výkon, potlačení nervozity