Colostrum 100 kapslí

378 Kč
skladem

Colostrum , kterému se také říká první mléko je jednou z nejstarších a nejvýjímečnějších potravin, kterou nalezneme v přírodě. Je staré jako samotné mateřství, protože kolostrum je mléko jakéhokoliv savce v prvních 24 hodinách po narození. Tato účinná substance, která je přítomna v prvním mléce se nenachází nikde jinde v přírodě v tak vysoké, perfektně vyvážené koncentraci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Reflex Colostrum (kolostrum), kterému se také říká první mléko je jednou z nejstarších a nejvýjímečnějších potravin, kterou nalezneme v přírodě. Je staré jako samotné mateřství, protože kolostrum je mléko jakéhokoliv savce v prvních 24 hodinách po narození. Tato účinná substance, která je přítomna v prvním mléce se nenachází nikde jinde v přírodě v tak vysoké, perfektně vyvážené koncentraci.   

Kapsle Reflex Kolostrum jsou vyrobeny pouze z kolostra, které je sušené za studena (ne sušené rozprašováním, což je špatný postup) a standardně obsahuje 35 % IgG (Imunoglobulin G).

 

 

 


DÁVKOVÁNÍ:

Berte 1-3 kapsle 2x-4x denně, dostatečně zapijte vodou.

 

 

Počet dávek v balení:

33-100

 

Optimální doba užívání:

- během dne    
 

 


NUTRIČNÍ HODNOTY:

 

  1 kapsle*
Hovězí kolostrum (35-40% imunoglobulinů) 450mg

 

 


SLOŽENÍ:

V 1 želatinové kapsli: mrazem sušené hovězí kolostrum* (min. 35% IgG), plnidlo mikrokrystalická celulóza, protispékavá látka (stearan hořečnatý, oxid křemičitý).
 
*typ mléka


 
UPOZORNĚNÍ:
 

Doplněk stravy. Děti, těhotné a kojící ženy konzultujte užívání s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v suchu a chladu.

 


Garance společnosti Reflex Nutrition

• Inovační technologie
• Nejvyšší rating použitých surovin
• Vyrobeno ze 100% zelené energie
• Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
• Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025
• Nezávislé testování na nepřítomnost látek dopingové povahy
• Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost.

 

 

 
5
6x
4
1x
3
1x
2
2x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TS Avatar autora | 17.9.2022
Skvělá cena a kvalita značky Reflex
5
FR Avatar autora | 12.12.2018
spokojnost :)
5
FR Avatar autora | 12.12.2018
Very good!
5
HT Avatar autora | 3.1.2018
Používám už delší dobu a pro mě nejlepší věc na imunitu. Užívám občas, když se necítím dobře. V období zvýšeného výskytu nachlazení klidně každý den v malých dávkách.
5
N Avatar autora | 15.7.2017
na kolostrum nedám dopustit, co se týče imunity...nepoužívám pravidelně, jen v zimních měsících, kdy na běžné nachlazení, chřipku apod funguje velmi dobře a člověk je fakt během dne, dvou naprosto fit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

reflex nutritionBritská společnost Reflex Nutrition je jedním z předních evropských leaderů v oblasti seriózních inovací a funkční sportovní výživy. Produkty značky Reflex Nutrition náleží bez nadsázky v celosvětovém měřítku k tomu nejlepšímu na trhu. Všechny produkty jsou vyrobeny pouze z prvotřídních surovins minimalizací sladidel a aditiv, v souladu s normami kvality ISO9001, jsou nezávisle testovány na obsah zakázaných a dopingových látek (HFL/ DOPING FREE) a v každé šarži testovány na obsah bílkovin dle norem kvality ISO17025. Vlastní výrobní park společnosti - Reflex Nutrition Science Park je založen na 100% technologii zelené energii, kterou zajišťují vlastní větrné turbíny a solární kolektory. Adresa: AB Sports Nutrition, Sea View Way, Brighton, BN2 6NT, Velká Británie. Administrativní kancelář pro EU: AB Foods Poland Sp. z.o.o., ul. Przemysłowa 2, 67-100 Nowa Sól, Polsko. Exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.