Cordyceps CS-4 90 kapslí

597 Kč
skladem

Cordyceps sinensis neboli Housenice čínská je druh houby známý po staletí z tradiční čínské medicíny. Využíval se v ní a stále využívá pro posílení tzv. yang, neboli mužské, tvořivé síly.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cordyceps sinensis neboli Housenice čínská je druh houby známý po staletí z tradiční čínské medicíny. Využíval se v ní a stále využívá pro posílení tzv. yang, neboli mužské, tvořivé síly. Cordyceps obsahuje přírodní látky, jejichž účinky souvisí s tvorbou energie, výkonem, vytrvalostí, regenerací a hladinou testosteronu. Díky tomu je Cordyceps přírodním pokladem pro sportující, ale i běžnou populaci. Dokáže významně pomoci se sportovními výkony, zároveň také ale s vyčerpáním (fyzickým i psychickým), syndromem vyhoření, únavovým syndromem a podobnými negativními stavy.
 
- Extrakt z houby Cordyceps Sinensis mycelia
- Superúčinný přírodní ergogen
- Podpora výkonu, vytrvalosti a regenerace
- Energetická hladina, tvorba testosteronu
 
 
 
 
Účinek a vlastnosti Cordycepsu
 
Vlastnosti Cordycepsu jsou natolik unikátní díky obsahu biologicky aktivních substancí jako jsou speciální polysacharidy, D-mannitol (kyselina cordycepsová) a adenosin. Účinky těchto látek souvisejí s těmito oblastmi:  Tvorba buněčné energie, okysličení svalu, odbourávání kyseliny mléčné a hladina testosteronu. Cordyceps se také velice osvědčil jako podpora při alergiích a podpora imunity.
 
Pro maximální posílení účinku v oblasti hladiny testosteronu je možné jej kombinovat s novým Tribulus Terrestris MAXX. Pro maximální posílení účinku v oblasti aktivace metabolismu a posílení vitality je možné jej kombinovat s extraktem z Hericia.
 
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Výkon, vytrvalost a regeneraci
- Hladinu testosteronu
- Imunitu, podporu při alergii
 
 
Hlavní benefity produktu
 
- Garance kvality a čistoty značky VemoHerb
- Efektivní účinek produktu pro sportovce – výkon, vytrvalost a regenerace
- Garantovaný obsah účinných látek – 30 % polysacharidů, 8 % D-mannitolu (kyseliny cordycepsové) a 3 % adenosinu
 
 


DÁVKOVÁNÍ:
 
Berte 1 kapsli 3x denně.
 
Počet denních dávek v balení:
 
30 x 3 kapsle
 
 
 

NUTRIČNÍ HODNOTY:
 
 
 1 kapsle
 3 kapsle (1 dávka)
 Cordyceps Sinensis mycelia CS-4 
 standardizovaný na min. 30 % polysacharidů,
 8 % D-mannitolu (kyseliny cordycepsové) a 3 % adenosinu.
 650 mg
 1950 mg
 
 
 
SLOŽENÍ:
 
V 1 veganské kapsli: Cordyceps Sinensis mycelia CS-4  650 mg, veganská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza, barvivo oxid titaničitý), plnidlo maltodextrin, protispékavá látka (fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý).
 
 
 
UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí.
 
 
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 17.7.2021
Zatím nic nepocituji, užívám krátce, petr
5
JK Avatar autora | 15.11.2019
Jsem spokojený po všech stránkách.
5
MB Avatar autora | 3.11.2019
Cordyceps je skvělý, používala jsem dříve sypký prášek, který byl trošku problematický na užívání (prostě to nechutná), ale kapsle jsou v tomto ohledu mnohem lepší.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

vemoherb_logo123

Bulharská společnost Vemo99 - specialista na vývoj a produkci standardizovaných, biologicky aktivních rostlinných extraktů, určených pro vrcholový sport. Všechny produkty jsou vyráběny v souladu s normami kvality ISO9001. Výrobní prostory a laboratoře jsou soustředěny ve dvou specializovaných jednotkách. Kneja - laboratoře pro produkci vysokoprocentních extraktů, Sofie - homogenizace a balení finálních produktů. Vlajkovou lodí celé značky je nejkvalitnější bulharský tribulus terrestrisAdresa: Vemo 99 LTD, 88 Rozhen Blvd., 1271 Sofia, Bulharsko. Exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.