Spokey MANTRA Jóga set - podložka + blok + odporové gumy

702 Kč
skladem

Pokud hledáte vybavení pro vaše domácí cvičení, vsaďte na Jóga se Spokey MANTRA, který si oblíbíte nejen během jógových cvičení!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jóga je skvělým řešením pro všechny, kteří si potřebuji odpočinout a zrelaxovat po náročném dni a zároveň se chtějí udržovat v dobré kondici. Jógu může cvičit kdokoliv bez ohledu na věk nebo aktuální fyzickou kondici. Přichystali jsme pro vás speciální sadu, která vám pomůže začít s jógovým dobrodružstvím.

Set obsahuje:

– podložku na cvičení
– jóga blok
– 3 ks odporových gum

Podložka na jógu Spokey MANTRA

Podložka je nepostradatelná část jak začínajících, tak pokročilých jogínů – zajišťuje během cvičení pohodlí a bezpečnost a to nejdůležitější je, že má protiskluzový povrch. Podložka Spokey MANTRA je vyrobena z PVC pěny, díky čemuž je velmi odolná proti poškození. Má vynikající protiskluzové vlastnosti, díky kterým se budete během cvičení cítit sebejistě a bezpečně! Klasický design se bude hodit do každého interiéru. Protiskluzová podložka Spokey MANTRA vám pomůže zaujmout během cvičení bezpečnou pozici a zároveň poskytne maximální stabilitu a rovnováhu. Skvěle se také hodí pro pilates nebo fyzioterapeutická cvičení.

Jóga blok Spokey MANTRA

Perfektní pomocník – zejména během cvičení, která vyžadují větší flexibilitu. Slouží také jako podpora při cvičení a ásanách. Díky tomu se cviky stávají snazšími, bezpečnějšími a lehce proveditelnými! Pro pokročilejší jogíny umožňuje používání jóga bloku širší využití a větší pohodlí při cvičení. Jóga blok Spokey MANTRA slouží především k protahování paží, nohou a zad. Lze jej ale také použít jako podpěru pro náročné ásany vzad, ve stoje, v sedě či v leže.

Fitness gumy Spokey MANTRA

Gumy MANTRA se od sebe liší svou odporovou sílou – light, medium, heavy. Díky tomu jsou ideální jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Gumy s nižší odporovou sílou vám pomůžou k získání správné techniky cvičení a připraví svaly na vyšší zátěž. Gumy s vyšší odporovou silou jsou určeny lidem, kteří rádi cvičí na 200%. Gumy fungují podobně jako expandér či pás na jógu – můžete je použít pro protažení před či po tréninku, posilování či rehabilitaci. Díky svým vlastnostem a délce umožňují rozšiřovat škálu cviků. Fitness gumy jsou skvělým fitness vybavením, které využijete v posilovně, doma i venku.

Pokud hledáte vybavení pro vaše domácí cvičení, vsaďte na Spokey MANTRA Jóga set, který si oblíbíte nejen během jógových cvičení!

PARAMETRY:

Jóga podložka na cvičení:
- materiál: PVC pěna
- rozměr: 173 x 61 cm
- tloušťka: 4 mm

Jóga blok:
- materiál: pěna EVA
- rozměry: 22,5 x 15 x 7,5 cm

Fitness gumy, 3 ks:
- materiál: TPE
- light: 500 x 0,6 mm, 2,5–5 kg
- medium: 500 x 0,8 mm, 5–7 kg
- heavy: 500 x 1 mm, 7–9 kg

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JB Avatar autora | 20.11.2020
kupovala jsem jako vánoční dárek, takže zatím nevyzkoušeno, ale set vypadá perfektně a je za skvělou cenu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti. Adresa výrobce: Spokey s.r.o. , Sadová 618, 738 01 Frýdek-Místek