Půlkruh na jógu Fishi

517 Kč
skladem

Skvělá podpora během jógy, pilates, strečinku či koordinačních a balančních cvičeních. Má tvar, který usnadňuje protahování zvýšením pružnosti těla, a udržování požadované pozice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Půlkruh na jógu je skvělým pomocníkem pro začátky v jógovém světě. Půlkruh pomáhá udržovat správnou polohu, zvláště pokud je vyžadována větší flexibilita, než kterou právě disponujete. Skvěle jej také využijete při různých koordinačních cvičeních.

- skvělá podpora během jógy, pilates, strečinku či koordinačních a balančních cvičeních
- má tvar, který usnadňuje protahování zvýšením pružnosti těla, a udržování požadované pozice
- vyžaduje od uživatele správné balancování tělem, což přispívá k většímu zapojení svalů odpovědných za stabilizaci postavy
- má strukturu s výstupky, které uvolňují napjaté svaly a tiší bolestVíc než jen půlkruh na jógu

Spokey FISHI má speciální strukturu, která vyžaduje od uživatele správné balancování tělem, což přispívá k většímu zapojení svalů odpovědných za stabilizaci postavy. Během tréninku je potřeba udržovat správnou rovnováhu, čímž posilujete nejen konkrétní svalové partie, ale zároveň i hbitost a koordinaci. A právě proto je půlkruh Spokey FISHI velmi univerzální produkt, využívaný během cvičení jógy, pilates, strečinku či během koordinačních cvičení.

Vaše podpora při cvičení jógy, pilates nebo strečinku

Používání půlkruhu Spokey FISHI během cvičení zvyšuje tělesnou zdatnost, flexibilitu, rozsah pohybů a kontrolu nad vlastním tělem. Cviky s ním prováděné zvyšují rozsah pohybu a pružnost svalů. Spokey FISHI je půlkruh, který lze využít i pro uvolnění napětí v pažích nebo k uvolnění hrudníku či beder. Používáním půlkruhu při cvičení posílíte svaly a zlepšíte celkovou fyzickou kondici. Půlkruh FISHI je doporučován především lidem, kteří mají sedavé zaměstnání, protože cvičení s půlkruhem dokonale uvolňují páteř.

PARAMETRY:

- materiál: ABS + EVA
- rozměr: 38 x 12,7 x 18 cm
- maximální váha uživatele: 150 kg

 
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RL Avatar autora | 9.6.2018
výborná pomůcka na procvičení břicha

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti. Adresa výrobce: Spokey s.r.o. , Sadová 618, 738 01 Frýdek-Místek