Pás na cvičení jógy Home Jungle

242 Kč
skladem

Popruh na jógu je klíčový při tréninku pro lidi, kteří potřebují podporu při zvětšování rozsahu pohybu, protože jde o prodloužení našich rukou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pás na jógu a pilates Spokey HOME JUNGLE:

- je nejlepší oporou při provádění ásan a udržování pozic během cvičení
- pomáhá zvětšit rozsah našeho pohybu při prohlubování a korigování polohy
- má dvě kovové přezky, které umožňují nastavit délku pásu dle potřeb uživatele

Úkolem pásu na cvičení a jógu Spokey HOME JUNGLE je usnadnit provádění ásan a poskytnout oporu při udržení pozic. Díky němu můžete bez větší námahy zvětšit vlastní rozsah pohybu a udržet pružnost těla, což je na samém začátku vašeho jógového dobrodružství velmi obtížné. Popruh na jógu je klíčový při tréninku pro lidi, kteří potřebují podporu při zvětšování rozsahu pohybu, protože jde o prodloužení našich rukou.
Podpora během cvičení

Pás na jógu Spokey HOME JUNGLE je perfektní pro prohloubení a korekci pozic. Lze jej použít při provádění různých cviků, například při protahování zadní části nohou. Dvě kovové přezky umožňují nastavit délku pásu podle vašich potřeb.

Začněte své dobrodružství s jógou!

Cvičení jógy má pozitivní vliv na naše tělo, motivuje nás k protahování a zvýšení výkonnosti. Umožní vám také najít si chvilku pro sebe – zklidnit se, uvolnit se, najít rovnováhu. Jóga pás Spokey HOME JUNGLE vás podpoří při všech protahovacích cvičeních. Široký pás je vyroben z bavlny v moderním designu a umožňuje bezpečné a stabilní držení během tréninku. Dvojité kovové přezky slouží jako regulátory, kterými si můžete optimálně přizpůsobit délku pásu podle svých potřeb.HOME JUNGLE - kolekce pro vaši domácí posilovnu

Podložky na cvičení, fitness vybavení a doplňky pro jógu přizpůsobené nejnovějším trendům ve světě sportu i designu. Nejnovější kolekce HOME JUNGLE kombinuje kvalitu a funkčnost s tajemnými květinovými motivy, což představuje nejlepší vybavení pro každou domácí posilovnu.

Parametry:

- materiál: bavlna
- rozměry: 300 x 3,8 cm


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti. Adresa výrobce: Spokey s.r.o. , Sadová 618, 738 01 Frýdek-Místek