L-Arginine 200g

449 Kč 225 Kč / 100 g
skladem

Instantní prášek s obsahem čisté aminokyseliny L-arginin. Její účinky souvisí se zvýšením průtoku krve. Do svalů se tak dostává více kyslíku a živin, díky čemuž se zlepšují výsledky silového tréninku = zvyšuje se růst svalové hmoty. Mimo prokrvení souvisí účinky L-Argininu také se zvýšením klidové hladiny růstového hormonu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svalová pumpa a posílení výsledků silového tréninku - pokud se soustředíte na tyto oblasti, bude pro vás arginin velmi zajímavou aminokyselinou. Arginin je aminokyselina, která svými účinky na rozšíření průtoku krve zajišťuje více kyslíku a živin do svalů, díky čemuž se zlepšují výsledky silového tréninku. Dalším důležitým faktorem je účinek L-argininu na zvýšení klidové hladiny růstového hormonu. V kombinaci se cvičením se tento účinek ještě navyšuje.

 

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

- Posílení svalové pumpy
- Posílení výsledků silového tréninku

 

 

DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte 5 g denně (přibližně 1 odměrka) před tréninkem nebo večer. Smíchejte prášek s vodou, džusem nebo smoothie.

 

Počet dávek v balení:

40 x 5 g

 

NUTRIČNÍ HODNOTY:

  v 5 g (1 dávka)
L-Arginine 4,1 g

 

 

SLOŽENÍ:

L-arginin hydrochlorid prášek.

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RN Avatar autora | 18.2.2022
Užívám teprve krátce tak nelze moc pocítit účinky.
5
RK Avatar autora | 24.9.2018
Kvalitní, funkční arginin, funguje mi skvěle i při nižším dávkování. Napumpování při tréninku je znát během pár sérií úplně skvěle.
Nevyplňujte toto pole:
LN Avatar autora Dávkováni argininu 1.5.2019 10:11
Dobrý den, v tréninkový den mám dávat jen dávku argininu před tréninkem a večer už ne? V netréninkový jen večer?
Odpovědět
F Avatar autora 1.5.2019 10:12
Dobrý den, doporučuji užívat arginin přesně jak popisujete, tedy v tréninkový den před tréninkem, v netréninkový večer.
JK Avatar autora 26.3.2019 17:49
Dobrý den, je lepší volit například tento arginin v prášku nebo budou vhodnější nějaké kapsle, kterých je větší výběr?
Odpovědět
F Avatar autora 26.3.2019 17:53
Dobrý den, osobně upřednostňuji vždy prášek namísto kapslí nebo tablet, dá se říct, že výrobek je pak takový čistější a obsahuje opravdu jen požadovanou látku. Záleží ale hodně na tom, jak budete arginin užívat - pokud si ho smícháte s něčím ochuceným, volil bych prášek. Pokud budete arginin užívat samostatně, tak prášek nebude vyhovovat každému a v tomto případě bych volil raději arginin v kapslích.

nutriworks

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality. NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel. Adresa: Nutrimarket Oy - Aminopörssi, Ruosilantie 1, 00390 Helsinki, P. 040-540 7783, Finsko, exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.