Zátěžová vesta Endow II 20 kg

2 323 Kč
skladem

Vesta se závažím je vhodná jak pro trénink v posilovně i doma. Jejím účelem je dodatečné zatížení svalů při fyzické aktivitě, která způsobuje výrazné zrychlení tréninkových výsledků. Možnost regulace vyjmutím závaží. Vesta na závaží unese až 20 kg. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vesta se závažím Spokey ENDOW II je skvělým doplňkem ke kondičnímu, silovému a běžeckému tréninku. Díky použití závaží se váš trénink stane intenzivnějším a výsledky budou rychleji viditelné. Vesta Spokey ENDOW II má vyndavací závaží, díky kterému si můžete hmotnost vesty přizpůsobit přesně podle vaši aktuální fyzické kondice či tréninkového plánu. Použití závaží zintenzivní váš trénink a zapojí do práce i další svalové skupiny. Jedná se o vybavení, které vám pomůže dosáhnout všech tréninkových efektů - od spalování tuků až po budování svalové hmoty.

 

Vesta se závažím Spokey ENDOW II:

- je určená pro kondiční, silový a běžecký trénink - díky použití závaží se trénink stane intenzivnější a výsledky budou rychleji viditelné
- díky velkému počtu kapes na suchý zip, a 20 ks 1 kg závaží, jež jsou součásti vesty, vám umožní individuálně si přizpůsobit hmotnost vesty podle vašich představ od 1 do 20 kg
- je vyrobena ze speciálního materiálu oxford pro dosažení maximální pevnosti, odolnosti a přiměřené tuhosti


Nastavitelná zátěž

Během tréninku se zátěžovou vestou pracují svaly celého těla. V závislosti na zvolených cvičeních mohou být do práce více zapojeny svaly horních končetin, dolních končetin, zad či břicha, díky čemuž může docházet ke spalování tukové tkáně, budování svalové hmoty a v neposlední řadě k zlepšení celkové fyzické kondice. Díky možnosti regulace hmotnosti vesty Spokey ENDOW II od 1 do 20 kg, si můžete přizpůsobit trénink přesně podle vašich potřeb! Stačí jen přidávat nebo odebírat 1 kg kovové závaží. A navíc, díky velkému počtu kapes, si můžete zátěž rovnoměrně rozložit!

Pevná, odolná a tuhá

Vesta ENDOW II je vyrobena ze speciální oxfordské tkaniny, která jí dává maximální pevnost, odolnost a ideální tuhost. Díky tomu vám vesta poskytne skvělý komfort během cvičení, a to i v místech, která jsou nejvíce náchylná k oděrkám. Díky použití širokého upevňovacího popruhu a regulačních pásku na ramenou, lze vestu přizpůsobit přesně podle individuálních potřeb uživatele.

 

 

URČENO

Vesta je určena k rekreačnímu cvičení, silovému tréninku nebo při běhu.

Během tréninku se závažím jsou zapojeny svaly celého těla. Dle vybraného druhu cvičení můžou být více zapojeny svaly horní nebo naopak dolní části těla, zad nebo břicha, díky čemu může nastat redukce tukové tkáně, zesílení svalstva nebo zlepšení kondice uživatele.

 

ZAPOJENÉ SVALY

  • stehenní svalstvo
  • svalstvo lýtek
  • hýždě
  • svalstvo ramen
  • svalstvo zad
  • břišní svalstvo

 

PARAMETRY:

- materiál vesty: oxford, PP
- výplň závaží: kovové kuličky (každé závaží má hmotnost 1 kg)
- regulace zátěže: od 1 do 20 kg
- rozměry: výška 59 cm, šířka 36 cm

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MN Avatar autora | 6.9.2020
Super, jsem s vestou moc spokojenej.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti. Adresa výrobce: Spokey s.r.o. , Sadová 618, 738 01 Frýdek-Místek