Zátěžový vak Tactical Cross Bag 15 kg PS 4111

1 022 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Náhrada kovového závaží zátěžový vak Tactical Cross Bag 15 kg se hodí do silového sportu. Plněný posilovací vak ti dodá celkovou sílu, zvýší dynamičnost i výbušnost. Udělá z tebe velké zvíře, které nezastavíš. Vak má popruhy k uchycení a je vyroben z odolného materiálu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tactical Cross Bag 15 kg je určen do silového sportu a fitness cvičení. Zátěžový vak nahrazují železné závaží a jejich obsah má různé náplně jako jsou sáčky s pískem, voda a plní se i jako boxovací pytle. Zátěžový vak napomůže získat větší sílu, tvarovat a zpevňovat svalstvo. Výplň bagu je tvořena železnými kuličky v obalu. Je možnost vak otevřít a obal vyjmout ven a podle potřeby kuličky přidat či odebrat.

Zátěžový pytel ti dodá ohromnou sílu, dynamičnost i výbušnost. Vyladí tvoji stabilitu i koordinaci. Silový vak Může sloužit i k nácviku technik komplexních a technicky náročných cviků jako mrtvý tah, přemístění a jiné.

 

PARAMETRY:

  • různé varianty úchopu
  • náhrada kovového závaží
  • zátěž: 15 kg
  • barva: oranžová
  • výplň: železné kuličky v obalu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Power System

 

Power system se zaměřuje na kvalitní, sportovní příslušenství. Patří mezi ně opasky, rukavice, bandáže a veškeré příslušenství pro fitness a kulturistiku. Adresa výrobce: Ariana Sports s.r.o. , Roztylské nám. 2619/46, 141 00 Praha 4