Zátěžový vak Tactical Cross Bag 15 kg PS 4111

1 075 Kč
do 3 dnů
Možnosti doručení

Náhrada kovového závaží zátěžový vak Tactical Cross Bag 15 kg se hodí do silového sportu. Plněný posilovací vak ti dodá celkovou sílu, zvýší dynamičnost i výbušnost. Udělá z tebe velké zvíře, které nezastavíš. Vak má popruhy k uchycení a je vyroben z odolného materiálu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tactical Cross Bag 15 kg je určen do silového sportu a fitness cvičení. Zátěžový vak nahrazují železné závaží a jejich obsah má různé náplně jako jsou sáčky s pískem, voda a plní se i jako boxovací pytle. Zátěžový vak napomůže získat větší sílu, tvarovat a zpevňovat svalstvo. Výplň bagu je tvořena železnými kuličky v obalu. Je možnost vak otevřít a obal vyjmout ven a podle potřeby kuličky přidat či odebrat.

Zátěžový pytel ti dodá ohromnou sílu, dynamičnost i výbušnost. Vyladí tvoji stabilitu i koordinaci. Silový vak Může sloužit i k nácviku technik komplexních a technicky náročných cviků jako mrtvý tah, přemístění a jiné.

 

PARAMETRY:

  • různé varianty úchopu
  • náhrada kovového závaží
  • zátěž: 15 kg
  • barva: oranžová
  • výplň: železné kuličky v obalu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Power System

 

Power system se zaměřuje na kvalitní, sportovní příslušenství. Patří mezi ně opasky, rukavice, bandáže a veškeré příslušenství pro fitness a kulturistiku. Adresa výrobce: Ariana Sports s.r.o. , Roztylské nám. 2619/46, 141 00 Praha 4