Vitamin D3 & K2 90 kapslí

597 Kč
skladem

Vyvážená kombinace vitamínů D3 a K2, dvou zásadních látek pro pohybový aparát a obranný štít. Oba vitamíny jsou ve formách přirozených a dobře využitelných pro tělo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyvážená kombinace vitamínů D3 a K2, dvou zásadních látek pro pohybový aparát a obranný štít. Doplněk obsahuje 1000 IU vitamínu D3 extrahovaného z lišejníku. Extrakt byl klinicky testován na Univerzitě v Surrey. Vitamín K2 v doplňku není testován na zvířatech a je získaný z fermentovaných sójových bobů (natto). Oba vitamíny jsou ve formách přirozených a dobře využitelných pro tělo.
 
- Rostlinný vitamín D3 (1000 IU) + rostlinný vitamín K2
- Podpora obranného štítu a pohybového aparátu
- 25 µg (500 %)* vitamínu D3 získaného z lišejníku
- 45 µg (67 %)* vitamínu K2 získaného z natta (fermentované boby)
- Společné vlastnosti obou vitamínů = zesílený účinek
- Vhodné pro vegany
 
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Podporu obranného štítu a pohybového aparátu

 

 

DÁVKOVÁNÍ:

1 - 2 kapsle denně s jídle, nebo dle doporučení lékaře.

 

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE:

 v 1 kapsli
 Vitamín K2
 45 µg (67 %)*
 Vitamín D3 (1000 IU)
 25 µg (500 %)*
 Obal kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza)
 40 mg

*% RHP - Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.

 

SLOŽENÍ:

Vitamín K2 45 µg (67 %)*, Vitamín D3 25 µg (1000 IU) (500 %)* (veganský vitamín D extrahovaný z lišejníku), na bázi vojtěšky, obal kapsle 40 mg (hydroxypropylmethylcelulóza).
 
*% RHP - Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy.  Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu. Vhodné pro vegany. Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah dětí.

5
3x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PH Avatar autora | 29.7.2022
Další z produktů Viridian, které jsem zařadil do své suplementace. Tyto vitamíny patří k těm nejdůležitějším. Zde navíc ve skvělých formách.
5
RH Avatar autora | 22.3.2018
Extra dávka vitaminu D3 v každé tabletě, není co vytknout.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Viridian logo

Britská značka Viridian Nutrition nabízí tzv. etické vitamíny a doplňky stravy, zaměřené na tři hlavní oblasti: kvalita/čistota, charita, životní prostředí. 99% produktů značky Viridian Nutrition splňuje požadavky náročné kategorie čistoty KOSHER, všechny produkty jsou 100% bioaktivní, v kapslích rostlinného původubez použití problematických aditiv, 40 % produktů je oficiálně certifikováno jako 100% organické (Soil Association). Všechny složky produktů Viridian pocházejí z absolutně čistých zdrojů = NE genetické modifikace, NE ozařování, NE tablety(Friends of the Earth, NSPCC, Woodland Trust, Jack and Jill Foundation Comic Relief, RSPB, Terrence Higgins Trust, Shelter, the Woodland Trust, Save the Children a další ). Adresa: Viridian International Ltd, 15 High March, Daventry, Northamptonshire NN11 4HB, Velká Británie. Exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.