Vitamin A 1000µg 90 kapslí

313 Kč
skladem
Obsahuje vitamín A ve formě retinyl-acetátu. Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na  antioxidační podporu a zrak.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamin A 1000µg
 
Vitamín A je rozpustný v tucích, jde o významný antioxidant, jehož vlastnosti souvisí s mnoha oblastmi. Bioaktivní formou vitamínu A je retinyl, jinou formou vitamínu A je například beta karoten. Vitamín A je přirozeně obsažený v játrech, vajíčkách, rybím tuku, másle a mléku.
 
 
- Vitamín A ve formě retinyl-acetátu (1000 µg v 1 kapsli)
- Aktivní forma vitamínu A
 
 
 
Povolená zdravotní tvrzení podle nařízení Evropské komise 432/2012:
 
- Vitamín A přispívá k normálnímu metabolismu železa
- Vitamín A přispívá k udržení normálního stavu sliznic
- Vitamín A přispívá k udržení normálního stavu kůže
- Vitamín A přispívá k udržení normální funkce imunitního systému
- Vitamín A má roli v procesu buněčné specializace
 

Hlavní benefity produktu:

- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
- Čistá forma
- Neobsahuje umělá sladidla
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Antioxidační podporu
- Zrak
 
 
Značka NutriWorks
 

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě, a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.

NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.

 
Balení: 90 kapslí (36 g)
 
 
 
DÁVKOVÁNÍ:
 
Užívejte 1 kapsli denně.
 
 
 
 
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE:
 
Aktivní látky:
1 kapsle (% RHP*)
Vitamín A
1000 µg (125 %)
 
*referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek
 
 
SLOŽENÍ:
 
Maltodextrin (z kukuřice), plnidlo mikrokrystalická celulóza, obal kapsle hydroxypropylmethylcelulóza, protispékavé látky (fosforečnan vápenatý, oxid křemičitý), retinyl-acetát (vitamín A).
 
 
UPOZORNĚNÍ:
 
Doplněk stravy. Nevhodné pro těhotné ženy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IM Avatar autora | 1.5.2024
Jsem spokojená.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Poznejte kvalitní sportovní výživu od finského Nutriworks. Tohle není jen reklamní pozlátko, ale opravdová profesionální výživa a doplňky stravy, které uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Nutriworks nabízí jasný koncept, který je založen na nejnovějších vědeckých výzkumech. Samozřejmostí je výroba v souladu s nejvyššími normami kvality. Vyzkoušejte i vy tento finský poklad.  Adresa: Nutrimarket Oy - Aminopörssi, Ruosilantie 1, 00390 Helsinki, P. 040-540 7783, Finsko, exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.

nutriworks