Pingpongová sada - 2 pálky, 3 míčky, síť - Roll Joy

471 Kč
skladem

Praktická sada stolního tenisu, se kterou budete vždy připravení ke hře! S ní vaše pingpongová hra poskočí na ještě vyšší úroveň. Sada se skládá ze dvou pálek, tří míčků a síťky, kterou lze namontovat prakticky na jakýkoliv stůl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pingpongová sada Spokey ROLL JOY:

- to jsou dvě pálky, které vám umožní hrát se střední rychlosti (5/10), rotaci (5/10) a nejvyšší kontrolou (10/10), tři míčky a síťka
dává vám možnost hrát ping-pong i doma – síťku lze namontovat prakticky na jakýkoliv stůl
dřevo pálky je oboustranně potaženo vysoce kvalitní gumou s pěnou o tloušťce 1 mm
- konstrukce umožňuje volné držení pálky (konkávní rukojeť typu FL), aniž by vám vyklouzla z ruky


Spokey ROLL JOY je praktická sada stolního tenisu, se kterou budete vždy připravení ke hře! S ní vaše pingpongová hra poskočí na ještě vyšší úroveň. Sada se skládá ze dvou pálek, tří míčků a síťky, kterou lze namontovat prakticky na jakýkoliv stůl. Její konstrukce je velmi jednoduchá – hodí se na stoly o maximálně šířce 175 cm, s maximální tloušťkou desky 5 cm. Pingpongový set Spokey ROLL JOY je vhodný jak pro ty, kteří teprve začínají své dobrodružství s ping-pongem, tak i pro pokročilé hráče! Pálky umožňují hru se střední rychlosti (5/10), rotaci (5/10) a vysokou kontrolou (10/10).

Kompletní sada pro stolní tenis!

Můžete stolní tenis, populárně známý jako ping-pong, hrát i doma? Samozřejmě že ano – obzvláště se sadou Spokey ROLL JOY. Díky speciálním pružinám je síť po instalaci vždy natažená. Sada Spokey ROLL JOY je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž má ideální parametry jak pro rekreační, tak i pro profesionální hráče. Obě pálky jsou vyrobeny z přírodních materiálů – dřevo pálek je oboustranně potaženo vysoce kvalitní gumou s pěnou o tloušťce 1 mm. Rukojeti pálek Spokey ROLL JOY mají konkávní úchop (typ FL), který je nejoblíbenější ze všech používaných. Proč? Protože s tímto typem rukojeti je snazší držet pálku volně, a zároveň se nemusíte obávat toho, že vám pálka během hry vyklouzne z ruky.

PARAMETRY:

- materiál: dřevo
- rychlost 1-10: 5
- rotace 1-10: 5
- kontrola 1-10: 10
- rukojeť: rovná (ST)
- tloušťka pěnovky: 1 mm
- barva potahu: jedna strana červená, druhá strana černá
- sada obsahuje: 2 pálky, 3 míčky, 1 síťku
- rozměry stolu pro montáž sítě:
- max. šířka stolu: 175 cm
- max. tloušťka stolu: 5 cm

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JZ Avatar autora | 18.7.2019
Pálka mi hned sedla, skvělá rotace a rychlá hra. Myslím si, za tu cenu super pálka na pingpong.
Nevyplňujte toto pole:
TM Avatar autora Rukojeť pingpongové pálky 18.7.2019 23:39
Dobrý večer, jaký je rozdíl mezi anatomickou rukojetí a profilovanou u pingpongové pálky?
Odpovědět
F Avatar autora Profilovaná rukojeť VS anatomická rukojeť pingpongové pálky 18.7.2019 23:42
Dobrý večer paní Mičková, rozdíl mezi rukojeti pingpongových pálek je v tom, že anatomická rukojeť je tvarovaná pro prsty a profilovaná je klasická rovná.

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti. Adresa výrobce: Spokey s.r.o. , Sadová 618, 738 01 Frýdek-Místek