Pingpongová pálka pro začátečníky Training, rovná rukojeť

98 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Pingpongová pálka Training vám pomůže zvládnout základy hry. Je to nepostradatelná součást vybavení pro každého, kdo ocení rychlou hru s vysokou rotací a kontrolou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pingpongová pálka Spokey TRAINING:

- díky použité rovné rukojeti (ST) usnadňuje otáčení pálky během hry a odrážení míčku
dřevo pálky je oboustranně potaženo vysoce kvalitní gumou s pěnou o tloušťce 1,5 mm
- vyrobena ze 7mi vrstev dřeva
- je to skvělá volba pro hráče, kteří se stolním tenisem teprve začínají

Proč je stolní tenis tak populární? Je to hra, během které pracuje celé vaše tělo, počínaje horními končetinami, jež jsou zodpovědné za přesné odrazy, a konče nohama, které si během hry vůbec neodpočinou. Kromě toho vám umožňuje rozvíjet reflexy, motorickou koordinaci, a navíc je to skvělý způsob, jak strávit společný čas s rodinou či přáteli. U ping-pongu je nesmírně důležité i myšlení a plánovaní hry tak, abyste překvapili svým tahem soupeře. V této hře se nevítězí silou, ale díky přesnosti odrazu. Pingpongová pálka Spokey TRAINING je vytvořena pro ty, jenž se rozhodnou začít své sportovní dobrodružství s ping-pongem. Pokud milujete adrenalin, rychlé údery a strategické plánování hry, pak jste tady na správném místě.

Vyrobená pro Vaše první dobrodružství se stolním tenisem

Pingpongová pálka Spokey TRAINING vám pomůže zvládnout základy hry. Je to nepostradatelná součást vybavení pro každého, kdo ocení rychlou hru s vysokou rotací a kontrolou. Rukojeť a deska pálky jsou vyrobeny z přírodních materiálů – dřevo (7mi vrstvé) z obou stran potažené vysoce kvalitní gumou s pěnou o tloušťce 1,5 mm. Tato kombinace materiálů zajišťuje optimální parametry pro ty, jenž začínají své dobrodružství se stolním tenisem. Rukojeť pálky Spokey TRAINING má jednoduchý tvar (ST), tedy stejnou šířku po celé délce. Tuto konstrukci většinou volí hráči, kteří během hry otáčejí pálku a preferují defenzivní styl hry.


PARAMETRY:

- materiál: 7mi vrstvé dřevo
- rukojeť: ST (rovná) – pro hráče, kteří mají ve zvyku obracet pálku v průběhu hry a preferují defenzivní styl hry
- tloušťka pěnovky: 1,5 mm
- barva potahu: jedna strana červená, druhá strana černá

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IK Avatar autora | 19.7.2019
S pálkou Explosive jsem spokojený. Vybral jsem anatomickou rukojeť a dobře se mi drží. I hra s touto pálkou stojí za to. Jsme spokojený.
Nevyplňujte toto pole:
KD Avatar autora Profi pingpongová pálka 19.7.2019 09:25
Dobrý den, líbí se mi tato profi pingpongová pálka, ale nevím, kterou rukojeť mám vybrat. Pomůžete mi prosím?
Odpovědět
F Avatar autora Výběr rukojeti pingpongové pálky 19.7.2019 09:27
Dobrý den, pálka s profilovanou rukojetí je pro menší dlaň a pálka s anatomickou rukojetí slouží pro větší dlaň. Takže si myslím, že by Vám mohla vyhovovat spíše ta anatomická.

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti. Adresa výrobce: Spokey s.r.o. , Sadová 618, 738 01 Frýdek-Místek