Pingpongová sada - 2 pálky, 3 míčky, síť - Alpha Set *

345 Kč
8 týdnů
Položka byla vyprodána…

Kompletní sada na stolní tenis, která obsahuje dvě pálky, tři standardní míčky a jednu síťku, kterou lze namontovat prakticky na jakýkoliv stůl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pingpongová sada Spokey ALPHA SET *:

- skládá se ze dvou pálek, které umožňují hrát se střední rychlostí (5/10), rotací (7/10) a kontrolou (7/10), tří standardních míčků a jedné síťky
- dává vám možnost zahrát si stolní tenis i doma – síťku lze namontovat prakticky na jakýkoliv stůl
- dřevo pálek je oboustranně potaženo vysoce kvalitní gumou s pěnou o tloušťce 1,8 mm
- použité rovné rukojeti (ST), vám usnadní odrážení míčku a otáčení pálek během hry

Stolní tenis je jedním z nejpopulárnějších sportů, který vyžaduje výbornou fyzickou kondici a reflexi – hráči musí být přesní ve svých úderech, předvídat tahy svého soupeře a plánovat své vlastní tahy do předu tak, aby soupeře překvapili. Vyhrát můžete díky vynikající přesnosti, zajímavé rotaci a vysoké síle úderů. Ping-pong je ale také skvělá forma zábavy při společných setkáních s rodinou či přáteli. Koneckonců ping-pong můžete hrát i doma! Obzvláště s kompletní sadou Spokey ALPHA SET *, která obsahuje dvě pálky, tři standardní míčky a jednu síťku, kterou lze namontovat prakticky na jakýkoliv stůl.

Zahrajte si ping-pong doma

Pingpongová sada Spokey ALPHA SET * je ideální jak pro ty, kteří se stolním tenisem teprve začínají, tak i pro pokročilé hráče! Pálky umožňují hrát se střední rychlostí (5/10), rotací (7/10) a kontrolou (7/10). Pálky jsou vyrobeny z přírodního materiálu, a z obou stran jsou potaženy vysoce kvalitní gumou s pěnou o tloušťce 1,8 mm. Pálky ze sady Spokey ALPHA SET * jsou skvělou volbou pro hráče, kteří mají ve zvyku během hry otáčet pálku a zaujímat obranný postoj. Proč? Protože rukojeti pálek jsou po celé své délce rovné (označení: ST), díky čemuž usnadňují takové manévry a zároveň zajištují pevný úchop pálky. Sada Spokey ALPHA SET * obsahuje také tři standardní míčky a síťku, která se po připevnění na stůl dokonale napne a zajisti vám skvělou zábavu.

PARAMETRY:

- materiál: dřevo
- rychlost (1-10): 5
- rotace (1/10): 7
- kontrola (1/10): 7
- rukojeť: rovná (ST)
- tloušťka pěnovky: 1,8 mm
- barva potahu: jedna strana červená, druhá strana černá
- sada obsahuje: 2 pálky, 3 míčky, 1 síťku
- rozměry stolu pro montáž sítě:
- max. šířka stolu: 175 cm
- max. tloušťka stolu: 5 cm

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 19.7.2019
Běžná pingpongová pálka s normálními hracími vlastnostmi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti. Adresa výrobce: Spokey s.r.o. , Sadová 618, 738 01 Frýdek-Místek