Elektronický šipkový terč Narvi PRO

1 215 Kč
skladem

Elektronické šipky Narvi Pro mají zesílenou konstrukci a kryt displeje. Nabízí až 243 herních variant vytvořených až pro 16 hráčů současně. Jsou vybaveny čitelným LCD displejem a zvukovými efekty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronické šipky Spokey NARVI PRO:

- mají vylepšenou, zesílenou konstrukci a akrylový kryt displeje, který chrání displej před poškozením a prasklinami
- vám dávají na výběr až z 243 herních variant vytvořených až pro 16 hráčů současně
- v sadě se 6 šipkami a náhradními hroty
- jsou vybaveny čitelným LCD displejem a zvukovými efekty

Pokud si chcete potrénovat přesnost hodů nebo hledáte zajímavý způsob, jak strávit nezapomenutelné chvíle se svými blízkými, elektronické šipky Spokey NARVI PRO jsou zde pro Vás! Šipky nejsou jen profesionálním sportem, který vyžaduje reflexi a přesnost, ale také skvělý způsob domácí zábavy. Vše, co potřebujete je elektronický terč Spokey NARVI PRO, který je až pro 16 hráčů současně. Až 243 různých herních variant vám prakticky dává neomezené možnosti a skvělou zábavu. Díky pestrému výběru her, vás šipky NARVI PRO nebudou nikdy nudit.

Maximální kontrola a nejlepší zábava při hraní šipek

Sčítání bodů na papíře, nebo pamatování si čísel je už minulostí! Elektronické šipky Spokey NARVI PRO automatický počítají body, díky čemuž se hráči mohou plně soustředit jen a pouze na svou hru. Je to skvělá volba jak pro začátečníky, tak i pro zkušené hráče. Ale to není všechno! Možnost nastavení zvuku vám umožňuje přizpůsobit hlasitost podle převládajících podmínek a čitelný LCD displej vás bude informovat o aktuálním stavu hry.

Šipky ve verzi PRO

NARVI PRO, to je terč se zesílenou konstrukcí a akrylovým krytem displeje. Displej je tak maximálně chráněn před případným rozbitím a popraskáním. Elektronické šipky NARVI PRO jsou dodávaný v sadě se 6 šipkami a náhradními vyměnitelnými hroty. Letky šipek jsou zkonstruovány tak, aby zajistily maximální kontrolu během hodu.

Jak hrát šipky?

Začít své šipkové dobrodružství je velmi snadné! Elektronický terč Spokey NARVI PRO stačí namontovat ve výšce 1,7 - 2 m a…začít házet! Vzdálenost hráče od terče by měla být víc než 2 metry. Nejlepší je určit místo házení tak, aby všichni hráči měli stejné podmínky. Každý hráč má ve svém tahu 3 hody šipkami, jejichž výsledek terč automaticky počítá. Hráč, který jako první dosáhne určeného počtu bodů (nejčastěji 301 nebo 501), vyhrává.

PARAMETRY:

- zesílená konstrukce terče a akrylový kryt displejů (PP + ABS)
- průměr hrací plochy: 34.5 cm
- počet hráčů: 2-16
- počet her: 27 (243 kombinací)
- 4 LED displeje
- 8 úrovní hlasitosti
- automatické vypnutí
- zapojení do sítě: adaptér (součástí balení) nebo 3x AA baterie (nejsou součástí balení)
- 6 šipek s náhradními hroty
- 6 zabudovaných úchytů na šipky
- certifikát CE a ROHS

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AJ Avatar autora | 9.10.2023
Vynikající poměr cena výkon. Má hry co hraju.
5
Avatar autora | 1.10.2023
+ Výborná komunikace

5
DV Avatar autora | 17.11.2022
Objednávali jsem k Vánocům, ale poté, co terč dorazil jsme neodolali hned ho vyzkoušeli. Super, všichni spokojení, je to zábava a vše funguje jak má.
5
RV Avatar autora | 13.11.2022
Terč funguje skvěle a splnil mé očekávání. Šipky v něm drží dobře po vhozu, sem tam nějaká vypadne. Po připevnění na dveře či stěnu na dva šroubky doporučuji teč ještě vypodložit ze zadu z bočních stran třeba filcem. (Lépe se zněj šipky vytahují a terč se nehoupe.) Přínos hlavně také vidím v možnosti provozu na baterie i přes adaptér na síť. Obchod hodnotím také velice kladně, zboží bylo dobře zabaleno a také rychle doručeno. Děkuji.
5
AM Avatar autora | 16.8.2018
Šipky splnily naše očekávání, pro pohodovou domácí hru naprosto vyhovující.
5
AH Avatar autora | 14.8.2018
Perfektní šipkový terč. Vždy si užijeme legraci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti. Adresa výrobce: Spokey s.r.o. , Sadová 618, 738 01 Frýdek-Místek