Elekronický terč Narvi Lite

726 Kč
skladem

Přesvědčte se sami, jak vášnivým sportem a skvělou zábavou jsou šipky! Vše, co potřebujete, je elektronický terč Spokey NARVI LITE, který vám dává na výběr až ze 159 různých her.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronický terč Spokey NARVI LITE:
- to je až 159 různých variant her vytvořených až pro 8 hráčů
- v sadě se 6 šipkami a náhradními hroty
- má dobře čitelný displej a zvukové efekty

Přesvědčte se sami, jak vášnivým sportem a skvělou zábavou jsou šipky! Vše, co potřebujete, je elektronický terč Spokey NARVI LITE, který vám dává na výběr až ze 159 různých her. Díky tomu vás šipky nikdy nezačnou nudit! Balení obsahuje kromě terče i 6 plastových šipek a náhradní hroty. Šipky jsou vyrobeny tak, aby vám poskytly maximální kontrolu při hodu.

159 her pro 8 hráčů

Hry s elektronickým terčem Spokey NARVI LITE můžete hrát sami nebo maximálně v 8 hráčích. Díky dobře čitelnému displeji si nemusíte pamatovat a počítat výsledky na papíře! Terč vám výsledky počítá automaticky sám, díky čemuž se můžete plně soustředit pouze na vaši hru. Možnost regulace hlasitosti umožňuje nastavit hlasitost přesně podle vašich potřeb a čitelný LED displej vás průběžné informuje o aktuálním bodovém stavu všech hráčů.

Jak hrát šipky?

Šipky nejsou jen o přesných hodech, ale především je to nejlepší způsob, jak trávit nezapomenutelné chvíle se svými blízkými. Elektronický terč Spokey NARVI LITE stačí namontovat ve výšce 1,7 - 2 m a…začít házet! Vzdálenost hráče od terče by měla být víc než 2 metry. Nejlepší je určit místo házení tak, aby všichni hráči měli stejné podmínky. Každý hráč má ve svém tahu 3 hody šipkami, jejichž výsledek terč automaticky počítá. Hráč, který jako první dosáhne určeného počtu bodů (nejčastěji 301 nebo 501), vyhrává.

 

PARAMETRY:

- materiál: PP
- počet hráčů: 1-8
- počet kombinací her: 159
- 6 šipek s náhradními plastovými hroty
- zapojení do sítě: 3x AA baterie (nejsou součástí balení)
- zvukové efekty
- certifikát CE a ROHS

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KB Avatar autora | 13.11.2022
Terč funguje podle očekávání, vše jak má.
5
KT Avatar autora | 7.11.2022
Super zábava.
5
LO Avatar autora | 12.6.2019
Mám rád sisalové terče. Ty elektronické jsou hrozné. Hroty šipek se lámou a šipky ani pořádně nejdou hodit do těch děr na terči. Železné hroty člověk vždy zasadí do terče a navíc se nemůže terč porouchat, tak jako ten elektronický. Za mě jasná volba.
Nevyplňujte toto pole:
AT Avatar autora Tloušťka sisalového terče 12.6.2019 14:37
Nevíte náhodou, jakou tloušťku má sisalový terč?
Odpovědět
F Avatar autora Tloušťka terče 12.6.2019 14:38
Dobrý den, tloušťka sisalového terče činí 1 cm.

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti. Adresa výrobce: Spokey s.r.o. , Sadová 618, 738 01 Frýdek-Místek