Cyklistická přilba pro dospělé DOWNTOWN IN-MOLD, oranžová

1 053 Kč

Zvolte variantu

Cyklistická přilba určená pro juniory a dospělé. Je zhotovena z lehkých a bezpečných materiálů. Přilba má certifikát CE, vyhovuje normě EN1078.

Detailní informace

Velikost: 58-61 cm
Momentálně nedostupné
1 053 Kč
Velikost: 55-58 cm
Momentálně nedostupné
1 053 Kč

Detailní popis produktu

Přilba Spokey DOWNTOWN to je klasika a bezpečnost na nejvyšší úrovni.

Přilby jsou dokonalé pro ochranu hlavy při jízdě na bruslích, skateboardu, kole či koloběžce. Přilba Spokey DOWNTOWN je určena pro juniory a dospělé. Je zhotovena z lehkých a bezpečných materiálů. Přilba má certifikát CE, vyhovuje normě EN1078.

Unikátní projekt značky Spokey navazuje na klasiku, která je dokonale kombinována s moderním řešením. Cyklistická přilba BMX Spokey DOWNTOWN má originální design v úplně nové kolekci značky Spokey. Pečlivě se staráme se každý detail našich výrobků. Přilby byly navrženy pro uživatele, kteří ocení nejvyšší stupeň pohodlí.


Bezpečné šílenství

Pro bezpečnost a pohodlí uživatele je velmi důležité správné přizpůsobení přilby. U přileb Spokey jsou použité regulační systémy Head Lock, které umožňují optimálně přizpůsobit přilbu obvodu hlavy uživatele. Bezpečnostní klip umožňuje snadné zapnutí a odepnutí přilby.

Přilba váží pouhých 340 gr a je vyrobena technologií In-Mold. Jak to funguje? Vnitřní vrstva EPS je vstřikována do vnější tvrdé polykarbonátové skořepiny a díky tomu má přilba vysokou stabilitu, nízkou hmotnost, zaručí vám bezpečí a je velice odolná.

 
Light Weight Technology – Přilba vyrobena technologií IN-MOLD. IN-MOLD technologie je pevné a neoddělitelné spojení polykarbonátové skořepiny s konstrukcí EPS přilby. Umožňuje navržení více ventilačních otvorů. Přilby jsou velmi lehké, odolné a pevné.
 

Systém HeadLock usnadňuje přizpůsobení přilby dle velikosti hlavy.
 

Ochranná vrstva absorbující energii v okamžiku nárazu.
 

Bezpečný klip umožňuje snadné zapnutí a odepnutí přilby.
 

Zámek pásu umožňuje trvalé nastavení proporcí a délky pásů.

 

PARAMETRY:

- regulace: HeadLock - 55-58 cm, 58-61 cm
- výborná ochrana čela a týlu
- rychlé zapínání pod krkem
- vnější povrch: PC, In-mold
- vnitřní vrstva: černá EPS
- hmotnost: 340 g
- certifikát: CE, EN 1078

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přilby pro dospělé
ParSize: 55-58
ParColor: oranžová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti. Adresa výrobce: Spokey s.r.o. , Sadová 618, 738 01 Frýdek-Místek