Cyklistická přilba s LED blikačkou a blinkry Pointer Pro, 55-58 cm - bílá

1 954 Kč
skladem

Přilba určená pro dospělé uživatele a mládež. Je zhotovena z lehkých a bezpečných materiálů. Přilba má certifikát CE. Tyto přilby jsou dokonalé pro ochranu hlavy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cyklistická přilba Spokey POINTER PRO:

- vyrobená technologií In-Mold, což znamená zvýšený počet ventilačních otvorů a snížení hmotnosti přilby při současném zachování její pevnosti,
- je vybavena LED osvětlením s blinkry, které lze ovládat pomocí dálkového ovladače a nabíjet přes USB (USB kabel je součástí balení),
- má 29 ventilačních otvorů, které dobře odvádí přebytečné teplo i během velmi intenzivní jízdy,
- vnitřní vrstva je vyrobena z EPS pěny, která nejenže absorbuje sílu nárazu při pádu, ale také dobře absorbuje vibrace způsobené jízdou po nerovném povrchu,
- je vybavena snadným a rychlým systémem zapínání Fidlock s dodatečnou ochranou brady pro ještě větší pohodlí při nošení.

Přilba je nezbytnou součásti vybavení každého milovníka skatingu. Ať už začínáte své dobrodružství na skateboardu, kolečkových bruslích, kole či koloběžce, nebo jste velkým a zkušeným milovníkem skatingu, postarejte se o maximální ochranu hlavy před nebezpečnými pády, zraněními a odřeninami, která se mohou stát každému, bez ohledu na to, jaké má kdo zkušenosti. Cyklistická přilba Spokey POINTER PRO dokonale chrání hlavu, zajišťuje maximální bezpečnost, minimalizuje riziko zranění, a zároveň je velmi lehká (váží pouze 250 g) a má celkem 29 ventilačních otvorů! Navíc je přilba vybavena LED osvětlením s blinkry, které lze ovládat pomocí dálkového ovladače.

Ultralehká přilba s osvětlením

Jednou z největších předností cyklistické přílby Spokey POINTER PRO je její hmotnost - pro uživatele nepředstavuje žádnou zbytečnou zátěž, protože váží pouhých 250 g a zároveň je velmi odolná. Vnitřní vrstva přilby je vyrobena z EPS pěny, která velmi dobře absorbuje vibrace vznikající během jízdy po nerovném povrchu a absorbuje sílu nárazu při pádu. Cyklistická přilba POINTER PRO zajišťuje komplexní ochranu - i v noci! Díky LED osvětlení s blinkry budete viditelní kdykoli a kdekoli bez ohledu na aktuální povětrnostní podmínky. Znamení o změně směru jízdy dáte snadno pomoci pohodlného dálkového ovladače.


Rychlé zapínání Fidlock, pohodlné nastavení Head Lock

Magnetický systému zapínání Fidlock umožňuje nastavit trvalý rozměr popruhů pro snadné zapínání a odepínání přilby! Stačí pouze přiložit obě částí zapínaní k sobě a ty se samy zapnou. Tento způsob zapínání je jednoduchý, rychlý, velmi intuitivní a nevyžaduje použití obou rukou. A co víc, u bezpečnostního klipu má přilba dodatečnou ochranu brady pro ještě vyšší komfort. U přilby Spokey POINTER PRO s LED osvětlením je použitý regulační systémy Head Lock (v závislosti na zvolené velikosti v rozmezí 55-58 cm nebo 58-61 cm), který umožňuje optimálně přizpůsobit přilbu podle obvodu hlavy uživatele.

Až 29 ventilačních otvorů díky technologii In-Mold

Cyklistická přilba Spokey POINTER PRO je skvělou volbou pro jakoukoli jízdu - na silnici, v lese, downhill, freeride, na kolečkových bruslích či na skateboardu! Díky použitým nejnovějším technologiím a velmi odolným materiálům si ji velmi rychle oblíbíte. Přilba je vyrobená technologií In-Mold. A co to znamená? Jedná se o stálé sloučení polykarbonátové skořepiny s EPS vrstvou. To umožňuje navrhnout více ventilačních otvorů a snížit hmotnost při zachování její pevnosti. Díky tomu má přilba Spokey POINTER PRO s LED osvětlením 29 ventilačních otvorů, které dokonale odvádí přebytečné teplo i během velmi intenzivní jízdy. Navíc je přilba vybavená vnitřní pohodlnou stélkou se síťkou, která chrání proti případnému vniknutí hmyzu pod helmu. Pocítíte maximální pohodlí za jakýchkoli podmínek!

Parametry:

regulace: Head Lock
zapínání Fidlock
LED osvětlení nabíjené přes USB (USB kabel je součásti balení)
montážní systém na řídítka
bezdrátový ovladač (nabíjení přes USB)
pohodlná vyměnitelná vnitřní stélka se síťkou proti hmyzu
dodatečná ochrana brady pro větší pohodlí během zapínání
vnější povrch: PC/EPS, In-Mold
počet ventilačních otvorů: 29
hmotnost: 250 g
rychlé zapínání pod krkem
výborná ochrana čela a týlu
certifikát: CE
velikost: 55-58 cm                                                                                              
balení obsahuje: USB nabíjecí kabel, montážní systém k ovladači na řídítka, ovladač

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti. Adresa výrobce: Spokey s.r.o. , Sadová 618, 738 01 Frýdek-Místek