Oblouky k potápění Diving tunel

257 Kč
skladem

Podvodní oblouky, které se po vhození do vody usadí na dně bazénu a vytvoří oblouky – tunel, kterým se dá proplouvat. Sada dvou oblouku Spokey usnadňuje výuku potápění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oblouky k potápění Spokey DIVING TUNEL:

- to jsou dva podvodní oblouky, které se po vhození do vody usadí na dně bazénu a vytvoří tunel, pod kterým se dá proplouvat
-
usnadňují výuku potápění, a zároveň umožňují soustředit se na správné zadržování dechu pod vodou
- díky použitým materiálům dobře drží na dně, a zároveň jsou velmi lehké a dají se snadno přemísťovat
- po složení nezabírají mnoho místa, díky čemuž se velmi snadno přepravují

Nejlepší způsob pro výuku potápění dětí? S oblouky Spokey DIVING TUNEL se rychle zdokonalíte v plávání, a zároveň se u toho i dobře pobavíte! Oblouky mají speciální konstrukci, díky které se po vhození do vody usadí na dně a vytvoří tunel, pod kterým se dá proplouvat.

Bezpečná výuka plavání pod vodou

Trasa vytvořena oblouky umožňuje dětem rychle se zdokonalovat v plavání pod vodou. Děti proplouvají po sobě jdoucími oblouky a překonávají čím dál tím větší vzdálenosti. Je to skvělý způsob, jak si vaše děti mohou užít zábavu pod vodou. Sada Spokey DIVING TUNEL se skládá ze dvou oblouku určených k potápění, které díky použitým materiálům dobře drží na dně, a zároveň jsou lehké a lze je snadno přemisťovat. Proplouvání vytyčeným podvodním tunelem, je skvělý způsob, jak si vaše děti mohou zdokonalovat svou plaveckou techniku a zároveň se mohou zdokonalovat v zadržování dechu. Velkou výhodou setu je jeho nízká hmotnost a kompaktnost. Po složení oblouky nezabírají mnoho místa, díky čemuž se snadno dají přepravovat.

PARAMETRY:

- rozměry: 1,5 x 0,75 m
- sada obsahuje 2 obloukyBuďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti. Adresa výrobce: Spokey s.r.o. , Sadová 618, 738 01 Frýdek-Místek