Lacti Mood 30 kapslí

762 Kč
skladem

Obsahuje dva probiotické kmeny doplněné o extrakt šafránu  s účinnými látkami crocin a safranal. Tyto látky mají společné vlastnosti spojené s hladinou serotoninu a dopaminu, a také kvalitou spánku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lacti Mood obsahuje dva probiotické kmeny - Lactobacillus reuteri a Bifidobacterium breve doplněné o extrakt šafránu Saffr´Activ® s účinnými látkami crocin a safranal. Tyto látky mají společné vlastnosti spojené s hladinou serotoninu a dopaminu, a také kvalitou spánku.
 
Mikroflóra v zažívacím traktu tvoří velkou část obranyschopnosti, zároveň ale také podstatným způsobem ovlivňuje to, jak se cítíme po psychické stránce. Je málo známým faktem, že 95 % serotoninu je vytvářeno ve střevech. Vedle toho jsou střeva a mozek také propojené sítí nervových spojení (osa gut-brain) a vzájemně se ovlivňují. Při špatném stavu střevního mikrobiomu, který může nastat např. vlivem velké zátěže (psychické i fyzické), nemoci nebo nevhodné stravy, se zhoršuje nálada, přichází emoční výkyvy, zesiluje se pocit stresu a úzkosti, a můžou se začít dostavovat symptomy deprese.
 
 
- 4 MILIARDY ŽIVÝCH KULTUR A ŠAFRÁN PRO PODPORU PSYCHICKÉ KONDICE
- Špičková kvalita a čistota / Made in Sweden (GMO free)
- Komplex ProbioStress® Zen = dva probiotické kmeny + extrakt šafránu Saffr´Activ®
- Podpora psychické kondice a nálady
Patentované kapsle DRcaps® chrání obsah proti žaludeční kyselině
- Certifikát I'm Vegan organizace Djurens Rätt (Animal Rights)
- Produkt neobsahuje živočišné složky a pojiva (minimalizovaný obsah balastních složek)
- NORDBO = kvalita a klinicky prověřené zdroje + udržitelnost a etická odpovědnost
 
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Podporu psychické kondice
- Zmírnění stresu a úzkosti

 

lacti 

O značce Nordbo
 
NORDBO je švédská značka, jejíž filozofie je založena na dvou pilířích: kvalita a klinická dokumentace + udržitelnost a etická odpovědnost. Značka spojuje severskou tradici a kvalitu, se smysluplnou inovací a čistotou použitých složek = inovativní vývoj klasických doplňků, lepšími způsoby. Skvělým příkladem je nativní rybí tuk Nordbo, který pochází z lokální skandinávské produkce a je vyroben ze 100% udržitelných zdrojů. S produkty Nordbo máte 100% jistotu, že při jejich výrobě bylo vždy myšleno na maximální možnou funkčnost, kvalitu zdrojových surovin a zároveň na ohleduplnost k životnímu prostředí. Všechny produkty Nordbo za sebou mají buď certifikáty ASC (Aqua Stewardship Council) nebo I'm Vegan. Všechny jsou navíc vyrobené podle standardů GMP (Good Manufacturing Practices). Pro papírové obaly je použitý recyklovaný papír FSC (Forest Stewardship Council).
 
nor 4 
 
NORDBO = švédské doplňky stravy založené na dvou pilířích:
 
1. Kvalita a klinicky prověřené zdroje
2. Udržitelnost a etická odpovědnost
 
 
Produkty Nordbo jsou vyrobené s maximálním možným ohledem na životní prostředí. Při jejich výrobě je dbáno na udržitelnou produkci, co nejmenší stopu CO2 a na užití recyklovatelných materiálů - produkty jsou zabalené v krabičkách z recyklovaného papíru. Nordbo se zároveň snaží užívat co nejméně plastu a různých nadbytečných reklamních předmětů. Naopak se snaží o minimalismus a střídmost. Na prvním místě je 100% kvalita produktu, ne agresivní marketing.

 

 

DÁVKOVÁNÍ:

1 kapsli denně s jídlem

 

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE:

 Aktivní látky:
 v 1 kapsli
 ProbioStress® Zen
 500 mg
     z toho extrakt z šafránu Saffr´Activ®
 30 mg
          z toho crocin
 0,9 mg
          z toho safranal
 0,6 mg
     z toho Lactobacillus reuteri
 2 x 109 KTJ*
     z toho Bifidobacterium breve
 2 x 109 KTJ*
*KTJ - kolonie tvořící jednotky

 

 

SLOŽENÍ:

ProbioStress® Zen (kukuřičný škrob, komplex extraktu šafránu (Crocus sativum) s Lactobacillus reuteri a Bifidobacterium breve, rostlinná kapsle (DRcaps®).

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
A Avatar autora 3.3.2014 17:38
Jeden z mála, u kterýho cítím účinek.
Odpovědět
OP Avatar autora 6.4.2014 19:26
numero uno
Odpovědět
N Avatar autora 16.4.2014 18:52
ahoj, chtěla jsem se zeptat. dostala jsem doporučení na tento spalovač a grenade. můžete mi říct, který je lepší? děkuji. Nicol
Odpovědět
F Avatar autora Re: 16.4.2014 19:54
Ahoj:-) Říct, který je lepší, jednoznačně nemohu. Grenade je na trhu delší dobu a je to jeden z nejlepších spalovačů vůbec. Adrenaline je u nás krátce, ale ohlasy jsou na něj velmi pozitivní. Grenade osobně vyzkoušený mám a je perfektní. Adrenaline zatím bohužel ne, tak nemohu mluvit z vlastní zkušenosti, ale jak jsem psal, máme na něj velmi kladné ohlasy.
I Avatar autora dostupnost 13.8.2014 19:17
Dobrý den, můžete mi sdělit, kdy bude tento spalovač opět dostupný? Případně mi doporučte nějakou náhradu, děkuji
Odpovědět
F Avatar autora Re: dostupnost 13.8.2014 19:28
Dobrý den, bohužel podle informací dovozce bude až někdy v září. Jako vhodnou alternativu doporučuji Grenade Thermo Detonator, případně XXlabs X3.

Doplňky stravy nejvyšší kvality - to je švédské Nordbo. Sortiment, který uspokojí i ty nejnáročnější uživatele a který lze charakterizovat velmi snadno:  kvalita, čistota, udržitelnost a respekt k nejnovějším vědeckým poznatkům. Vyzkoušíte tyto výjimečné doplňky stravy od Nordbo i vy? Jsme si jistí, že nebudete litovat. Adresa: Inekgruppen AB, 556870-3481, Södra Förstadsgatan 23A, 211 43 Malmö, SWEDEN.

nordbo logo