MULTI STAR 500 ml

1 248 Kč 250 Kč / 100 ml
do 3 dnů

Doplnění všech minerálů, stopových prvků, vitaminů, esenciálních aminokyselin a enzymů; využitelnost = 92 %.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MULTI STAR slouží pro doplnění minerálů, stopových prvků, vitaminů, esenciálních aminokyselin a enzymů. Jedná se mikrokoloidní roztok, kdy každý minerál je uzavřen v lipidovém obalu společně s optimálním nosičem, čímž je dosažena 92% biovyužitelnost (vstřebatelnost). Všechny složky jsou ve vyváženém poměru, který zabezpečuje optimální působení na organismus. Obsažené bylinné složky podporují celkovou využitelnost a působení. MULTI STAR je nezbytným doplňkem k udržení funkcí biosystémů. Roztok je zcela zbaven těžkých kovů.

MULTI STAR obsahuje 74 minerálů a stopových prvků, 11 vitaminů, 16 aminokyselin a 3 hlavní skupiny enzymů. Je nezbytným doplňkem stravy u jedinců se zvýšenou fyzickou či psychickou námahou, jako např. manažeři, sportovci (i amatérští), fyzicky pracující, dále u rizikových skupin jako jsou dospívající děti, těhotné a kojící ženy a také rekonvalescenti. Především však je naprosto nezbytným doplněním stravovacích zvyklostí u běžné populace nad 35 let.
Mezi další prospěšné ingredience patří šťáva z borůvek, malin a brusinek, které jsou pro organismus mnohem absorbovatelnější než jiné antioxidanty.
MULTI STAR obsahuje řadu bylinných směsí s kopřivou, korejským ženšenem, extraktem zeleného čaje a zrníčky vinné révy. Dále je přidána směs s bioflavonoidy, lykopenem, kyselinou alfa-lipoovou a luteinem.

Vitamin C pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem. Dále podporuje tvorbu kolagenu, který je důležitý pro správnou funkci cév, kostí, chrupavek, pokožky, dásní a zubů, přispívá k normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti a obranyschopnosti organismu. Jeho nezastupitelná funkce je ve zvyšování absorpce železa a podpoře normálního energetického metabolismu v těle. Vitamin C pomáhá snižovat únavu a vyčerpání a podílí se na regeneraci redukované formy vitaminu E.

Vitamin B2 - riboflavin podporuje normální energetický metabolismus, činnost nervové soustavy, stav sliznic, udržení červených krvinek, stav pokožky, stav zraku a metabolismus železa. Přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem a ke snižování únavy a vyčerpání.

Mangan podporuje normální energetický metabolismus, stav kostí, tvorbu pojivových tkání a přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Vitamin B6 podporuje normální syntézu cysteinu a jeho metabolismus, energetický metabolismus, metabolismus bílkovin a glykogenu, činnost nervové soustavy, psychickou činnost, tvorbu červených krvinek a funkce imunitního systému. Přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Podílí se na regulaci hormonální aktivity.

Vitamin B1 - thiamin pomáhá podporovat normální nervovou soustavu včetně psychické činnosti. Podílí se na normální srdeční funkci a energetickém metabolismu.

Měď pomáhá udržovat normální stav pojivových tkání, energetického metabolismu, činnost nervové soustavy, pigmentace vlasů a pokožky, přenosu železa v těle a imunitního systému. Přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Jód je důležitý pro rozpoznávací funkce, energetický metabolismus, činnost nervové soustavy, normální stav pokožky, tvorbu hormonů štítné žlázy a činnost štítné žlázy.

Foláty jsou důležité pro růst zárodečných tkání během těhotenství. Podílí se na normální syntéze aminokyselin, krvetvorby, metabolismu homocysteinu, psychické činnosti a imunitním systému. Podílí se na snížení míry únavy a vyčerpání a procesu dělení buněk.

Selen se podílí na normální spermatogenezi, podporuje normální stav vlasů, nehtů a imunitního systému a činnost štítné žlázy. Přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Chróm podporuje normální metabolismus makroživin a pomáhá udržovat správnou hladinu glukózy v krvi.

Molybden se podílí na normálním metabolismu sirných aminokyselin.

Biotin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, metabolismuis makroživin, psychické činnosti, normálnímu stavu vlasů, sliznic a pokožky.

Vitamin B12 podporuje normální energetický metabolismus, činnost nervové soustavy, metabolismus homocysteinu, psychickou činnost, tvorbu červených krvinek a imunitní systém. Podílí se na snížení míry únavy a vyčerpání a procesu dělení buněk.

 

DÁVKOVÁNÍ:
 
2× 15 ml denně, děti 15 ml denně, sportovci 2× 15–30 ml denně. Před upotřebením protřepat. Po otevření uchovávat v ledničce.

 

 

SLOŽENÍ:

  Mn. v 1 dávce % denního příjmu
Calcium (As Gluconate) 425 mg 53 %
Magnesium (As Gluconate) 207 mg 55 %
Fulvic acid 170 mg
Vitamin C (L-Ascorbic Acid) 170 mg 213 %
Potassium (As Citrate) 60 mg 3 %
Vitamin B1 (Thiamine HCL) 17 mg 1545 %
Vitamin B2 (Riboflavin) 17 mg 1214 %
Vitamin B3 (Niacinamide) 17 mg 106 %
Vitamin B5 (D-Calcium Pantothenate) 17 mg 283 %
Inositol 14 mg
Vitamin B6 (Pyridoxine HCL) 11 mg 786 %
Zinc (As Gluconate) 24 mg 240 %
Choline L-Bitartrate 7 mg
Vitamin E (DL-Alpha Tocopheryl Acetate) 7 mg 58 %
Iron (Ferrous Gluconate) 10 mg 71 %
Lutein (Marigold) 6 mg
Paba (4-Aminobenzoic Acid) 3,5 mg
Manganese (As Gluconate) 1,1 mg 55 %
Zeaxanthin (Marigold) 1,4 mg
Copper (As Gluconate) 0,57 mg 57 %
Vitamin A (Retinyl Palmitate) 455 µg 57 %
Vitamin B9 (Folic Acid) 228 µg 114 %
Vitamin B7 (D-Biotin) 228 µg 456 %
Chromium (As Picolinate) 115 µg 288 %
Vitamin B12 (Methylcobalamin) 100 µg 4000 %
Vitamin K (Menaquinone) 42 µg 56 %
Iodine (Potassium Iodide) 42 µg 28 %
Selenium (Sodium Selenite) 33 µg 60 %
Vitamin D3 (Cholecalciferol) 11,4 µg 228 %

 

74 Miracle Trace Minerals MTM koloidní minerály (z minerální vody s fulvinovou kyselinou) 2.000 ml, zdroj Great Salt Lake v Utahu.

Amino Acid Boost Blend (900 mg): L-Glycine, L-Proline, L-Alanine, L-Hydroxyproline, L-Glutamic Acid, L-Arginine, L-Aspartic Acid, L-Serine, L-Lysine, L-Leucine, L-Valine, L-Threonine, L-Phenylalanine, L-Isoleucine, L-Hydroxylysine, L-Methionine, L-Histidine, L-Tyrosine, L-Cysteine, L-Taurine, L-Carnitine, L-Glutamine.

Super Green Blend (45 mg) of powders: Acerola Cherry, Acai, Alfalfa, Aloe Vera, Bilberry, Broccoli, Citrus Bioflavonoids, Citrus Reticulata, Cranberry, Ginkgo Biloba, Ginseng Panax, Green Tea, Grape Seed, Goji Berry, Lecithin, Lycopene, Pomegranate, Raspberry, Red Beet.

Enzymes: Amylase 36,7 mg, Protease 9,2 mg, Lactase 6,1 mg, Cellulase 1,7 mg, Lipase 0,3 mg.

Ostatní složky: Čištěná voda RO, invert syrup (Fructose, Glucose), xylitol, natural fruit juice blend from concentrates; orange, apple, grape, freshness preserver (Potasium sorbate, citric acid). 100% Natural Flavour & Colour.
Poznámka k produktům, které obsahují extrakty: V zájmu rychlejší orientace v množství aktivních látek je u extraktů uvedeno jejich skutečné (původní) množství.

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. 

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JH Avatar autora | 19.3.2024
Výjimečný multivitamín, multiminerál. Jednoznačně doporučuji. A zde za nejlepší cenu na internetu.
5
MZ Avatar autora | 28.4.2023
Opravdu skvělý produkt, který pomáhá, je sice dražší, ale je to nejlepší komplex vitamínů a minerálů.
5
MM Avatar autora | 25.4.2023
Skvělý produkt. Dcerka po vážné nemoci a rychle se díky němu zotavila.
5
AH Avatar autora | 4.2.2023
Multi star je naprostou špičkou mezi doplňky vitamínů a minerálů. Má vysokou vstřebatelnost a dodá tělu spoustu energie.
5
JN Avatar autora | 19.2.2020
Naprostá spokojenost :-)
5
KC Avatar autora | 15.7.2019
Multi Star je sice dražší, ale je to ten nejlepší komplex vitamínů a minerálů. Má nejlepší vstřebatelnost a doplní mi vše, co ze stravy nedostanu.
Nevyplňujte toto pole:
RP Avatar autora 5.11.2022 17:44
Dobrý den, jedná se o stejný produkt jako byl Starlife multi star 500ml? Děkuji za informaci.
Odpovědět
F Avatar autora 5.11.2022 17:45
Dobrý den, jsou tam nějaké kosmetické změny, ale prakticky je to úplně totožné. Zvětšilo se balení, přidaly nějaké složky v menším množství navíc a nově se bude prodávat pod značkou Astavia (už ne Starlife jako v minulosti.)
FL Avatar autora Vitamíny a minerály na cvičení 15.7.2019 13:24
Dobrý den, když cvičím, mám užívat i nějaké vitamíny / minerály?
Odpovědět
F Avatar autora Vitamíny - minerály 15.7.2019 13:34
Dobrý den, rozhodně je důležité při fyzické zátěži doplňovat vitamíny, minerály, stopové prvky apod. Tělo při větší aktivitě ztrácí tyto potřebné látky a je zapotřebí je doplňovat. Multi Star se zrovna hodí. Jedná se o bohatý komplex vitamínů, minerálů, stopových prvků, aminokyselin a enzymů. Takže budete mít vše potřebné v jednom produktu.

Oblíbený český výrobce Astravia (Starlife) nabízí širokou škálu doplňků stravy pro podporu zdraví a řešení různých zdravotních problémů. Produkty Astravia jsou velmi oblíbené, což potvrzují skvělé recenze a věrnost uživatelů těchto suplementů. Adresa výrobce: ASTRAVIA International s.r.o. , Masarykova 42/80, 252 19 Rudná