MULTI STAR 500 ml

1 456 Kč 291 Kč / 100 ml
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Doplnění všech minerálů, stopových prvků, vitaminů, esenciálních aminokyselin a enzymů; využitelnost = 92 %.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MULTI STAR slouží pro doplnění minerálů, stopových prvků, vitaminů, esenciálních aminokyselin a enzymů. Jedná se mikrokoloidní roztok, kdy každý minerál je uzavřen v lipidovém obalu společně s optimálním nosičem, čímž je dosažena 92% biovyužitelnost (vstřebatelnost). Všechny složky jsou ve vyváženém poměru, který zabezpečuje optimální působení na organismus. Obsažené bylinné složky podporují celkovou využitelnost a působení. MULTI STAR je nezbytným doplňkem k udržení funkcí biosystémů. Roztok je zcela zbaven těžkých kovů.

MULTI STAR obsahuje 67 minerálů a stopových prvků, 11 vitaminů, 16 aminokyselin a 3 hlavní skupiny enzymů. Je nezbytným doplňkem stravy u jedinců se zvýšenou fyzickou či psychickou námahou, jako např. manažeři, sportovci (i amatérští), fyzicky pracující, dále u rizikových skupin jako jsou dospívající děti, těhotné a kojící ženy a také rekonvalescenti. Především však je naprosto nezbytným doplněním stravovacích zvyklostí u běžné populace nad 35 let.
Mezi další prospěšné ingredience patří šťáva z borůvek, malin a brusinek, které jsou pro organismus mnohem absorbovatelnější než jiné antioxidanty.
MULTI STAR obsahuje řadu bylinných směsí s kopřivou, korejským ženšenem, extraktem zeleného čaje a zrníčky vinné révy. Dále je přidána směs s bioflavonoidy, lykopenem, kyselinou alfa-lipoovou a luteinem.

Vitamin C pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem. Dále podporuje tvorbu kolagenu, který je důležitý pro správnou funkci cév, kostí, chrupavek, pokožky, dásní a zubů, přispívá k normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti a obranyschopnosti organismu. Jeho nezastupitelná funkce je ve zvyšování absorpce železa a podpoře normálního energetického metabolismu v těle. Vitamin C pomáhá snižovat únavu a vyčerpání a podílí se na regeneraci redukované formy vitaminu E.

Vitamin B2 - riboflavin podporuje normální energetický metabolismus, činnost nervové soustavy, stav sliznic, udržení červených krvinek, stav pokožky, stav zraku a metabolismus železa. Přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem a ke snižování únavy a vyčerpání.

Mangan podporuje normální energetický metabolismus, stav kostí, tvorbu pojivových tkání a přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Vitamin B6 podporuje normální syntézu cysteinu a jeho metabolismus, energetický metabolismus, metabolismus bílkovin a glykogenu, činnost nervové soustavy, psychickou činnost, tvorbu červených krvinek a funkce imunitního systému. Přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Podílí se na regulaci hormonální aktivity.

Vitamin B1 - thiamin pomáhá podporovat normální nervovou soustavu včetně psychické činnosti. Podílí se na normální srdeční funkci a energetickém metabolismu.

Měď pomáhá udržovat normální stav pojivových tkání, energetického metabolismu, činnost nervové soustavy, pigmentace vlasů a pokožky, přenosu železa v těle a imunitního systému. Přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Jód je důležitý pro rozpoznávací funkce, energetický metabolismus, činnost nervové soustavy, normální stav pokožky, tvorbu hormonů štítné žlázy a činnost štítné žlázy.

Foláty jsou důležité pro růst zárodečných tkání během těhotenství. Podílí se na normální syntéze aminokyselin, krvetvorby, metabolismu homocysteinu, psychické činnosti a imunitním systému. Podílí se na snížení míry únavy a vyčerpání a procesu dělení buněk.

Selen se podílí na normální spermatogenezi, podporuje normální stav vlasů, nehtů a imunitního systému a činnost štítné žlázy. Přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Chróm podporuje normální metabolismus makroživin a pomáhá udržovat správnou hladinu glukózy v krvi.

Molybden se podílí na normálním metabolismu sirných aminokyselin.

Biotin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, metabolismuis makroživin, psychické činnosti, normálnímu stavu vlasů, sliznic a pokožky.

Vitamin B12 podporuje normální energetický metabolismus, činnost nervové soustavy, metabolismus homocysteinu, psychickou činnost, tvorbu červených krvinek a imunitní systém. Podílí se na snížení míry únavy a vyčerpání a procesu dělení buněk.

 

DÁVKOVÁNÍ:
 
2× 15 ml denně, děti 15 ml denně, sportovci 2× 15–30 ml denně. Před upotřebením protřepat.

 

 

SLOŽENÍ:

Složení ve 30 ml: 72 stopových koloidních minerálních látek** (z minerální vody ze zdroje Great Salt Lake Utah, USA) 2.241 mg, rostlinná složka (extrakt z kořene kopřivy dvoudomé – Urtica dioica, kořen Ashwagandhy – Withania somnifera, Saw Palmetto – Serenoa repens) 600 mg, koncentrát šťávy z brusinek 570 mg, vitamin C (kyselina askorbová) 175 mg tj. 218,8 % RHP*, vápník (mléčnan vápenatý) 79,9 mg tj. 10 % RHP*, citrusové bioflavonoidy 60 mg, draslík (glukonan draselný) 55,9 mg tj. 2,8 % RHP*, inositol 45 mg, směs aminokyselin (isoleucin, leucin, lysin, methionin, valin, histidin, arginin, kyselina aspartová, serin, kyselina glutamová, prolin, glycin, alanin, thyrosin, cystin, citrulin, cystein, glutamin, ornithin, taurin, fenylalanin, threonin, tryptofan) 42 mg, niacin – vitamin B3 (kyselina nikotinová) 21 mg tj. 131,3 % RHP*, vitamin E (DL-alfa-tokoferol-acetát) 34,5 mg tj. 287,5 % RHP*, kyselina pantothenová – vitamin B5 (pantothenan vápenatý) 21 mg tj. 350 % RHP*, cholin bitartrát 21 mg, extrakt z listů zeleného čaje 21 mg, hořčík (glukonan hořečnatý) 20,4 mg tj. 5,4 % RHP*, zinek (glukonan zinečnatý) 15 mg tj. 150 % RHP*, koncentrát šťávy z maqui (Aristotelia chilensis) 12 mg, železo (bisglycinát železnatý) 12 mg tj. 85,7 % RHP*, vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid) 12 mg tj. 857,1 % RHP*, PABA 12 mg, koncentrát šťávy z granátového jablka 9 mg, ženšen pravý – všehoj – Panax ginseng 9 mg, listy damiány – Turnera diffusa 9 mg, extrakt z plodů borůvky 9 mg, vitamin B2 (riboflavin) 6 mg tj. 428,6 % RHP*, extrakt ze semen révy 6 mg, vitamin B1 (thiamin-hydrochlorid) 6 mg tj. 545,5 % RHP*, koenzym Q10 6 mg, kvercetin (citrusový bioflavonoid) 6 mg, mangan (glukonan manganatý) 4,5 mg tj. 225 % RHP*, měď (glukonan měďnatý) 3 mg tj. 300 % RHP*, amyláza 3 mg, lipáza 3 mg, proteáza 3 mg, lutein 1,5 mg, lykopen (z rajčat) 1,5 mg, prášek z moringy – africký strom života (Moringa) 1,2 mg, extrakt 200:1 Aloe vera gel 1,2 mg, foláty (kyselina listová) 420 µg tj. 210 % RHP*, biotin – 300 µg tj. 600 % RHP*, molybden (molybdenan sodný) 300 µg tj. 600 % RHP*, selen (L-seleno-methionin) 180 µg tj. 327,3 % RHP*, chrom (chlorid chromitý) 120 µg tj. 300 % RHP*, jód (jodid draselný) 120 µg tj. 80 % RHP*, vitamin B12 (kyanokobalamin) 90 µg tj. 3.600 % RHP*, vitamin A (retinyl-palmitát) 43,6 µg tj. 5,45 % RHP*, vitamin D3 (cholekalciferol) 9 µg tj. 180 % RHP.

Ostatní složky: čištěná voda, xylitol, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), přírodní aroma maliny, konzervant (sorban draselný), barvivo (červeň allura AC).

** Stopové minerální látky z minerální vody ze zdroje Great Salt Lake Utah: vápník, železo, zinek, jód, fosfor, hořčík, draslík, selen, měď, mangan, stříbro, chrom, cín, molybden, promethium, nikl, křemík, bor, lithium, vanad, kobalt, sodík, niobium, baryum, beryllium, osmium, síra, vizmut, uhlík, cerium, chlorid, platina, cesium, rubidium, telur, hafnium, zlato, titan, kadmium, holmium, gallium, stroncium, lanthan, iridium, wolfram, europium, antimon, yterbium, palladium, hliník, terbium, gadolinium, skandium, rhenium, lutecium, dysprosium, ruthenium, tantal, erbium, praseodym, thalium, samarium, dusík, thorium, vodík, ytrium, kyslík, rtuť, zirkon, neodym, brom, fluor.

* RHP = referenční hodnoty příjmu
V zájmu rychlejší orientace v množství aktivních látek je u extraktů uvedeno jejich skutečné (původní) množství.

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
FL Avatar autora Vitamíny a minerály na cvičení 15.7.2019 13:24
Dobrý den, když cvičím, mám užívat i nějaké vitamíny / minerály?
Odpovědět
F Avatar autora Vitamíny - minerály 15.7.2019 13:34
Dobrý den, rozhodně je důležité při fyzické zátěži doplňovat vitamíny, minerály, stopové prvky apod. Tělo při větší aktivitě ztrácí tyto potřebné látky a je zapotřebí je doplňovat. Multi Star se zrovna hodí. Jedná se o bohatý komplex vitamínů, minerálů, stopových prvků, aminokyselin a enzymů. Takže budete mít vše potřebné v jednom produktu.
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JN Avatar autora | 19.2.2020
Naprostá spokojenost :-)
5
KC Avatar autora | 15.7.2019
Multi Star je sice dražší, ale je to ten nejlepší komplex vitamínů a minerálů. Má nejlepší vstřebatelnost a doplní mi vše, co ze stravy nedostanu.