Představujeme novinky Puhdistamo

Do naší nabídky přibylo hned několik produktů exkluzivní finské značky Puhdistamo. Širokou nabídku rozšířily velmi zajímavé produkty, které ocení každý, kdo se soustředí na své zdraví, vitalitu a sportovní výkony. 

Premium Maca - silný vitalizér a adaptogen v jednom balení. Jedná se o osvědčenou peruánskou recepturu s hlubokou historií, která je zdokonalena moderní technologií.

Opti MSM -  podpora pohybového aparátu, pokožky, regenerace. OptiMSM® = organická síra nejvyšší farmaceutické kvality v patentované formě od firmy Bergström Nutrition. Ocenění produkt roku 2015 v kategorii Sports product.

Opti MSM + C - podpora pohybového aparátu, pokožky, regenerace. Vyvážená kombinace OptiMSM®, molybdenu a PureWay-C® vitamínu C.

Collagen Natural - unikátní kolagenový produkt pro podporu kondice i náhradu stravy.

Keto Collagen + MCT - pro podporu redukčních diet. Pro podporu prodlouženého půstu (lehká snídaně).

Ashwagandha Powder - přírodní cesta, jak se nejen obrnit při stresu, ale také zlepšit energetický metabolismus a nakopnout výkonnost.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení