Novinky od NutriWorks

Maximálně jsme doplnili nabídku finského výrobce prémiové sportovní výživy NutriWorks a pár kousků rozhodně stojí za pozornost... 

 theanine

L-Theanine 100 g - pokud hledáte cestu jak zklidnit mysl i organismus, bude pro vás L-Theanin správnou volbou. Jedná se o neeseciální aminokyselinu, která se přirozeně nachází v zeleném čaji.  Účinky souvisí s  navozením stavu relaxace bez nežádoucího pocitu ospalosti a potlačením stresu. Velmi oblíbený je theanin u studentů (vliv na učení a paměť) nebo u osob se zaměstnáním náročným na psychiku (vliv na projevy stresu).

 

tyrosine

 

L-tyrosine - instantní prášek s obsahem 100% aminokyseliny L-Tyrosin - neesenciální aminokyselina, jejíž vlastnosti souvisí se syntézou neurotransmiterů, noradrenalinu a dopaminu. Je proto velmi důležitá pro oblast odolnosti vůči stresu (zejména v dietě), zátěži, pro koncentraci, bdělost a paměť. Lze jej proto doporučit všem sportovcům s nadměrnou psychickou i fyzickou zátěží.

 

 

hmb

HMB - suplement, který patří svými účinky k nejzajímavějším napříč celým trhem sportovní výživy. Účinky souvisí s celou řadou oblastí: síla, nárůst a ochrana svalové hmoty, snížení kortizolu a poškození svalu při náročném tréninku. HMB je vhodné pro začátečníky i pro pokročilé sportovce. Velmi oblíbená kombinace je HMB s kreatin monohydrátem.

 

tryptophan

 

L-Tryptophan - instantní prášek s obsahem 100% aminokyseliny L-Tryptophan. Tryptofan je esenciální aminokyselina, jejíž vlastnosti souvisí s produkcí serotoninu a melatoninu, hormonů zodpovědných za pozitivní psychický stav a kvalitní spánek. Ten je pro sportovce mimořádně důležitý – při hlubokém spánku tělo nejlépe regeneruje – dochází mimo jiné k obnově a růstu svalových buněk. Některé studie také potvrdily vliv tryptofanu na vylučování růstového hormonu během spánku.

 

sejkry

Praktický šejkr NutriWorks o objemu 600 ml s vnitřní mřížkou pro dokonalé rozmíchání nápoje. Šejkr má na boční straně stupnici, je bez BPA a je možné ho umývat v myčce.

 

 

   ►►►PROHLÉDNOUT CELOU NABÍDKU NUTRIWORKS◄◄◄