Nové kreatiny od Bodyflex Nutrition

Výrobce Bodyflex Nutrition právě přinesl dvě novinky, které ocení především silový sportovci. Jedná se o kreatin monohydrát a kreatin využívající speciální formy Double Creatine

Oba produkty se vyznačují skvělou účinností a najdou si spoustu uživatelů.

kreatin bodyflex 

Bodyflex Creatine Monohydrate - jeden z nejprověřenějších suplementů, který již desítky let patří zároveň mezi nejoblíbenější. Zkušenosti uživatelů jsou skvělé - velmi rychle dochází k výraznému nárůstu síly, tělesné hmotnosti a následkem možných tvrdších tréninků i svalové hmoty. Klasický mohohydrát ve formě sypkého prášku lze zařadit mezi základní suplementy. Je vhodný pro muže i ženy. 

Bodyflex Double Creatine -  kreatin ve formě kapslí. Obsahuje dvě pokročilé formy kreatinu - kreatin ethyl ester a alfa-ketoglutarát. Účinnost tohoto kreatinu je prakticky stejná jako u předešlého monohydrátu. Výhodou těchto forem je především, že nezpůsobuje zadržování vody v podkoží. Je také velmi dobře snášen i lidmi, kteří mají citlivější trávicí potíže při užívání obyčejného kreatin monohydrátu.


 

Vyzkoušejte i další produkty od tohoto českého výrobce. Mezi nejoblíbenější patří Bodyflex protein, Bodyflex Hydro nebo Red Thermo Fat Burner.