Grenade Black OPS je zpět

Dočkali jsem se...Grenade Black OPS je zpět. Tento komplexní spalovač tuků a stimulátor patří dlouhé roky mezi nejoblíbenější produkty na našem eshopu. Vzhledem k častým výpadkům v dostupnosti doporučujeme s nákupem neváhat. Může se stát, že za pár týdnů opět na delší dobu nebude k dispozici (tato situace se bohužel v posledních dvou letech neustále opakuje).

 

A co je vlastně Grenade Black OPS zač a pro koho je vhodný?

Jedná jeden z nejsilnějších spalovačů tuku, který díky obsaženým stimulantům (kofein, taurin...) skvěle nabudí před fyzickou aktivitou. Vzhledem ke své účinnosti ho výrobce Grenade doporučuje především pro muže, ale ze zkušeností a prodejů víme, že je velmi oblíbený i u žen. Jedná se o silnější verzi legendárního Grenade Thermo Detonator. Jeho použití je velmi vhodné jako podpora při snaze o redukci tělesného tuku, ale celá řada uživatelů jej používá jen pro udržení dobré formy a stimulaci před tréninkem nebo jinou fyzicky náročnou prací. 

 

Pro koho vhodný není?

Pro děti a mladistvé, těhotné a kojící ženy. Také není vhodný pro osoby s vysokým krevním tlakem. V případě jiných zdravotních problémů, konzultujte užití se svým lékařem.

 

Doporučujeme pročíst Grenade Black OPS recenze od reálných uživatelů, které naleznete přímo na stránce produktu v záložce "Hodnocení".

grenade-black-ops-banner