Kurkuma Nutrend

 

Nutrend uvedl do provozu unikátní superpotravinový doplněk v kapslích s blahodárnými účinky. Curcumin + Bioperine + Vitamin D 60 kapslí je doplněk, který bojuje proti stresu a veškerým zánětům, vylepšuje trávení, funguje jako 100% antioxidant, pro organismus odvádí zasloužilou práci a je vhodný pro detoxikaci. Kurkuma v kapslích pochází z Indie a používá se v léčitelských oblastech a je vhodná pro celkové zdraví člověka. Ve spojení s bioperinem má nezkutečné výsledky. Navíc tato kombinace je spojena s vitamínem D, který je obsažen v obalu kaple a dodá tak ještě větší šmrnc. Curcumin doplněk je pro jedince, kteří jdou cestou správného životního stylu.

Bioperin je patentovaná složka, která má nejvyšší účinnost a tak se přidává do různých suplementů, aby více podpořila funkčnost, vynikající kvalitu suroviny a schopnost zvýšit biologickou využitelnost nutričních látek. Často se přidává do spalovačů tuků pro jejich větší využitelnost. 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení