Curcumin + Bioperine + Vitamin D 60 kapslí

Tip
Značka: Nutrend
429 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Spojení Curcuminu a Bioperinu funguje jako 100% antioxidant, podporuje trávení, je proti stresu, proti zánětům a používá se v detoxikačních procesech. Curcumin + Bioperine + Vitamin D je celková podpora pro náš organismus a jeho zdraví. Kurkuma s bioperinem je nerozlučná dvojice, která se postará o správný chod organismu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Curcumin + Bioperine + Vitamin D je nevídané složení vzácných látek pro maximální podporu organismu a vašeho zdraví. Curcumin pochází z Indie a jedná se o unikátní koření, které se používá v lékařství již stovky let. Samostatná kurkuma není zas tak blahodárná, ale ve spojení s bioperinem umí zázraky. Bioperin je patentovaná složka získávána z černého pepře a používá se v mnoha doplňcích. Toto unikátní spojení nezkutečně podporuje organismus a celkové zdraví člověka. Produkt se dá zařadit do kategorie antioxidantů, je zásadním nepřítelem zánětů i stresu, podporuje trávení a umí i mnohem více. 

CURCUMIN + BIOPERIN + VITAMIN D od společnosti Nutrend je také výjimečný tím, že oba účinné extrakty jsou uloženy v lipidové kapsli s vysokým obsahem vitamínu D3. Samotný tuk obsažený v kapsli je dalším příslibem pro skvělé vstřebávání kurkuminu v těle. Curcumin od Nutrendu má výrazně vyšší využitelnost v našem těle, než většina běžných kurkuminových tablet, dostupných na trhu. S ohledem na dlouhou řadu zmíněných benefitů souvisejících s užíváním kurkuminu, je produkt CURCUMIN + BIOPERIN + VITAMIN D  vhodný pro všechny zájemce o zdravý životní styl.

 

Benefity: 

  • jedinečný curcumin prášek v kaplích
  • spojení curcuminu s patentovanou složko bioperin
  • obsah obou látek je v lipidové kapsli s vysokým obsahem vitamínu D

 

DÁVKOVÁNÍ:

Užijte 1 - 2 kapsle s jídlem. Maximální denní dávka jsou 2 kapsle. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dle doporučeného dávkování polkněte kapsli a zapijte dostatečným množstvím vody. Nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje. Kapsli nekousejte!

 

Počet dávek v balení:

30-60 

 

Optimální doba užívání:

- během dne

 

NUTRIČNÍ HODNOTY:

  100 g 1 kapsle 2 kapsle
NovaSOL® Curcumin směs 81 833 mg 500 mg 1000 mg
Kurkuminoidy 4 910 mg 30 mg 60 mg
   Z toho Kurkumin 4091,7 mg 25 mg 50 mg
Vitamin D 883,8 µg = 17 676 % * 5,4 µg = 108 % * 10,8 µg = 216 % *
Extrakt z černého pepře 818,3 mg 5 mg 10 mg

 

 

SLOŽENÍ:

NovaSOL® Curcumin (emulgátor polysorbát 80, extrakt z kurkumy dlouhé (6 % kurkuminoidů), cholekalciferol), hydroxypropylmethylcelulózová kapsle, antioxidant kyselina askorbová, extrakt z černého pepře (95 % piperinu) - Bioperine®.

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje. Kapsli nekousejte!

 

 

 

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MR Avatar autora | 31.8.2021
Ano.
5
JN Avatar autora | 11.4.2020
Jsem velmi spokojena.Dříve jsem užívala jiný řírodní lék,nedá se to srovnat.
5
IL Avatar autora | 19.9.2018
Naprosto super, první kurkuma v tabletách na kterou jsem narazila. Používala jsem do teď jako koření, ale na to člověk taky nemá chuť pořád, takže kapsle jsou naprosto ideální na užívání. A o blahodárných účincích kurkumy toho již bylo řečeno všude mnoho.
5
MI Avatar autora | 7.9.2018
Kurkumu užívám už dlouho a funguje na mě dobře. Nyní jsem narazila na curcumin s bioperinem rozhodně to chci vyzkoušet. Četla jsem nějaký článek, že toto spojení umí zázraky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

nutrend_logo123

Společnost NUTREND je českým výrobcem sportovních doplňků výživy a potravin pro aktivní životní styl. Oblast sportovní výživy zaujímá v sortimentu společnosti NUTREND významný podíl. Velký důraz je kladen na vysoce účinné a přitom zcela legální složení všech produktů. Adresa: NUTREND D.S., a.s., Chválkovice 604, 779 00, Olomouc, Česká republika.