Aminokyseliny Nutrend

Rozšířili jsme sortiment značky Nutrend. Zařadili jsme aminokyseliny jako jsou např.:

 

BCAA Mega Strong Powder 500 g - silné, instantní a skvěle chutnající drink s obsahem větvených aminokyselin BCAA v poměru 4:1:1, které jsou navíc obohaceny o l-glutamin. Vzniká tak silné spojení pro podporu regenerace. Produkt se používá před tréninkem a po tréninku, případně i v jeho průběhu. Je vhodný především ve fázi redukčních diet se snahou o redukci tělesného tuku. V tuto dobu tyto aminokyseliny chrání svaly proti katabolismu a podporují regeneraci po výkonu. Jsou k dostání hned v pěti zajímavých příchutích, které určitě stojí za vyzkoušení.

 

nutrend bcaa mega strong

 

BCAA Energy Mega Strong Powder 500 g - produkt, který obsahuje nejen aminokyseliny jako předešlý, ale navíc je obohacen o stimulační látky jako kofein nebo taurin. V tomto případě tedy můžete počítat s tím, že vám tento drink pomůže přemoci únavu a posunout trénink na další level. Jeho použití je vhodné během výkonu, kde nalezne nejlepší uplatnění. Je k dispozici v příchutích pomeranče a maliny.

nutrend bcaa energy

 

Arginine 120 tablet - jednou ze zásadních funkcí argininu je jeho funkce prekurzoru tvorby oxidu dusnatého (NO), který v organismu působí vazodilatačně (snižuje tonus) na hladké svalstvo ve stěnách cév – v konečném důsledku to znamená, že se cévy rozšíří, zvýší se prokrvení, což umožňuje zásobení periferií živinami a kyslíkem. Navíc vaše napumpování svalstva při tréninku bude na první pohled větší.

nutrend arginine

 

Tyrosine 500 120 tablet L-tyrosin je jednou ze základních aminokyselin, která je výchozí látkou nervových přenašečů dopaminu, adrenalinu a noradrenalinu. Tyrosin napomáhá ke zvýšení mentální aktivity.

nutrend tyrosine

 

Beta-alanine Compressed 90 kapslí -  trápí vás pálení svalů při tréninku? Dejte šanci beta alaninu, což je aminokyselina, jejíž dostatečný příjem vám pomůže oddálit únavu svalů při tréninku a tím i váš výkon. Určitě stojí za vyzkoušení. Mezi běžnou populací se jedná o méně známou látku, ale profesionální sportovci ze skvělých účinků beta alaninu těží již léta a nedají na něj dopustit.

 nutrend beta alanine

  

Kompletní přehled aminokyselin Nutrend naleznete zde.