Liquid Chalk tekuté magnézium 500 ml PS 4086

397 Kč
Skladem

Tekuté magnezium ve výhodném balení o obsahu 500 ml je v uzavíratelné lahvičce, což má velkou výhodu v tom, že stačí jen otevřít a hned máte přísun magnézia. Ještě je super, že oproti klasické křídě, není z tohoto praktického balení, takový svinčík. Tekuté magnesium snižuje pocení končetin a slouží pro zlepšení úchopu činek, hrazdy aj. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Liquid Chalk tekuté magnézium 500 ml používají sportovci k tomu, aby snížili pocení na rukou a nohou a zkvalitnili úchop. Magnezium na ruce v tekuté podobě má obrovskou výhodu v tom, že se okamžitě aplikuje s tuby a nedělá nepořádek, jako klasické práškové magnézium. Magnézium v tubě je vhodné na gymnastiku, vzpírání, crossfit a jiné sporty vyžadující pevný úchop. Láhev před použitím důkladně protřepejte. Při nežádoucích účincích přerušte užívání produktu. Neaplikujte na poškozenou pokožku. Jen pro vnější použití. Uchovávejte z dosahu dětí. Liquid chalk se skládá z netoxických složek jako je uhličitan hořečnatý, jedlý alkohol a med.

chalk

PARAMETRY:

Láhev před použitím důkladně protřepejte. Při nežádoucích účincích přerušte užívání produktu. Neaplikujte na poškozenou pokožku. Jen pro vnější použití. Uchovávejte z dosahu dětí. Liquid chalk se skládá z netoxických složek jako je uhličitan hořečnatý, jedlý alkohol a med.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RP Avatar autora | 14.11.2018
Mnohem lepší než klasické práškové magnesium - prostě nedělá bordel, takže super. Navíc tekuté dovolí ve fitku většinou bez problémů.
5
IH Avatar autora | 1.10.2018
Mám nejraději tekuté magnézium na ruce. Dříve jsem používal křídové, ale byl z toho vždy takový nepořádek. Nejlepší jsou magnézia v lahvi či magnézia v tubě. Okamžitá aplikace.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Power System

 

Power system se zaměřuje na kvalitní, sportovní příslušenství. Patří mezi ně opasky, rukavice, bandáže a veškeré příslušenství pro fitness a kulturistiku. Adresa výrobce: Ariana Sports s.r.o. , Roztylské nám. 2619/46, 141 00 Praha 4