Liquid Chalk tekuté magnézium 50 ml PS 4082

149 Kč
Skladem (ihned k odeslání)

Tekuté magnézium určené do posilovny, které zaručuje bezpečný úchop a snižuje pocení. Cestovní balení magnesia na ruce bude vždy po ruce díky karabinky, která je součástí. Zaháknete k úboru a můžete kdykoliv aplikovat. Výhoda je, že nepráší.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Liquid Chalk tekuté magnézium 50 ml se používá v posilovně a všude tam, kde se sportovně zvedá závaží či činky. Magnézium Power System má za úkol bezpečnost sportovců a navíc snižuje pocení. Vhodné na gymnastiku, vzpírání, crossfit a jiné sporty vyžadující pevný úchop. Láhev před použitím důkladně protřepejte. Při nežádoucích účincích přerušte užívání produktu. Neaplikujte na poškozenou pokožku. Jen pro vnější použití. Uchovávejte z dosahu dětí. Liquid chalk se skládá z netoxických složek jako je uhličitan hořečnatý, jedlý alkohol a med.

Magnézium je přiděláno na karabině, takže ho budete mít vždy u sebe. Připnete ho kamkoliv. Namáznete ruce a s chutí do toho!!!

chalk

PARAMETRY:

Láhev před použitím důkladně protřepejte. Při nežádoucích účincích přerušte užívání produktu. Neaplikujte na poškozenou pokožku. Jen pro vnější použití. Uchovávejte z dosahu dětí. Liquid chalk se skládá z netoxických složek jako je uhličitan hořečnatý, jedlý alkohol a med.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IJ Avatar autora | 28.8.2018
Tekuté magnesium skvěle zlepší úchop, zaschne za pár vteřin a nezasviní všechno okolo, takže super:-)
5
RK Avatar autora | 10.3.2018
Mám raději tekuté magnézium. Není z něho takový nepořádek, tak jako z křídy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Power System

 

Power system se zaměřuje na kvalitní, sportovní příslušenství. Patří mezi ně opasky, rukavice, bandáže a veškeré příslušenství pro fitness a kulturistiku. Adresa výrobce: Ariana Sports s.r.o. , Roztylské nám. 2619/46, 141 00 Praha 4