L-Lysine 200g

397 Kč 199 Kč / 100 g
skladem

Instantní prášek s obsahem čisté formy aminokyseliny L-Lysin - aminokyselina s unikátním ergogenním účinkem, která se významě podílí na tvorbě tělesných bílkovin, včetně svalových myofibril a vazivové tkáně. Lysin je esenciální aminokyselinou, což znamená, že si ho lidské tělo neumí syntetizovat.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

L-LYSINE – Instantní prášek s obsahem čisté formy aminokyseliny L-Lysin

Lysin je tzv. proteogenní alfa aminokyselina s unikátním ergogenním účinkem, která se významě podílí na tvorbě tělesných bílkovin, včetně svalových myofibril a vazivové tkáně. Lysin je esenciální aminokyselinou, což znamená, že si ho lidské tělo neumí syntetizovat. Lysin je také důležitý pro normální růst a hraje klíčovou roli v přirozené produkci karnitinu. Lysin jako výživový doplněk se doporučuje veganům, protože veganská strava obvykle neobsahuje dostatečné množství této důležité aminokyseliny. 
 
 
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Podporu růstu svalové hmoty a síly
- Podporu rychlé regenerace
 
Pokud vám nevyhovuje forma kapslí, nabízíme i stejný l-lysin ve formě kapslí.
 

 

DÁVKOVÁNÍ:

4 g denně (přibližně 1 odměrka). Smíchejte prášek s vodou, smoothie nebo jej přimíchejte do jídla. 

 

Počet dávek v balení:

50 x 4 g

 
 

SLOŽENÍ:

L-lysin hydrochlorid prášek.

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí.

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
EB Avatar autora | 19.3.2024
Naprostá spokojenost s tímto lysinem.
5
D Avatar autora | 5.4.2021
Výrobek se velmi osvědčil po prodělaném koronaviru.
5
TM Avatar autora | 3.7.2019
Vychází skvěle cenově v přepočtu na dávku. Kvalitě tohoto lysinu věřím, s výrobcem Nutriworks mám zatím skvělé zkušenosti.
5
JP Avatar autora | 26.8.2018
O účincích lysinu není potřeba diskutovat, prostě je v určitých případech potřeba. Co se týče výrobku jako takového, dlouho jsem sháněl prášek, který jen přimíchám do koktejlu a to mi tento lysin splnil. Jinak jsou vždycky v tabletách, což mi moc nevyhovovalo.
Nevyplňujte toto pole:
JH Avatar autora 8.4.2019 19:42
Dobrý den, má nějaký význam při užívání lysinu v jakou denní dobu ho přijmu nebo je to jedno?
Odpovědět
F Avatar autora 8.4.2019 19:43
Dobrý den, u lysinu doba nehraje žádnou zásadní roli, takže můžete užívat kdykoliv během dne.
PH Avatar autora 29.5.2019 20:12
Dobrý den, měl jsem problémy s opary při užívání argininu, nyní jsem si pořídil tento lysin, abych tyto problémy eliminoval. Chci se zeptat jestli musím arginin a lysin užívat ve stejnou dobu nebo je to jedno.
Odpovědět
F Avatar autora 29.5.2019 20:13
Dobrý den, společně je užívat nemusíte, stačí když prostě někdy během dne užijete doporučenou denní dávku.
LN Avatar autora 30.6.2019 12:10
Dobrý den, jsem na veganké stravě a hledám lysin ve formě doplňku pro doplnění této aminokyseliny. Je v nich nějaký velký rozdíl nebo tento, který jsem vybrala, je vyhovující a není potřeba víc řešit?
Odpovědět
F Avatar autora 30.6.2019 12:12
Dobrý den, víceméně se dá říci, že se vždy bude jednat o lysin, přesto bych upřednostňoval osvědčené výrobce před noname značkami. Tento mohu určitě doporučit. Pokud by jste chtěla raději v kapslích, tak například od Viridian.
MJ Avatar autora 3.8.2019 17:28
Dobrý den, kdy prosím lysin užívat - ráno, během dne, večer?? Díky
Odpovědět
F Avatar autora 3.8.2019 17:29
Dobrý den, doba užívání lysinu nehraje žádnou zásadní roli, takže můžete během dne užívat kdykoliv.

Poznejte kvalitní sportovní výživu od finského Nutriworks. Tohle není jen reklamní pozlátko, ale opravdová profesionální výživa a doplňky stravy, které uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Nutriworks nabízí jasný koncept, který je založen na nejnovějších vědeckých výzkumech. Samozřejmostí je výroba v souladu s nejvyššími normami kvality. Vyzkoušejte i vy tento finský poklad.  Adresa: Nutrimarket Oy - Aminopörssi, Ruosilantie 1, 00390 Helsinki, P. 040-540 7783, Finsko, exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.

nutriworks