L-Lysine 200g

398 Kč 199 Kč / 100 g
skladem

Instantní prášek s obsahem čisté formy aminokyseliny L-Lysin - aminokyselina s unikátním ergogenním účinkem, která se významě podílí na tvorbě tělesných bílkovin, včetně svalových myofibril a vazivové tkáně. Lysin je esenciální aminokyselinou, což znamená, že si ho lidské tělo neumí syntetizovat.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

L-LYSINE – Instantní prášek s obsahem čisté formy aminokyseliny L-Lysin
 
Lysin je tzv. proteogenní alfa aminokyselina s unikátním ergogenním účinkem, která se významě podílí na tvorbě tělesných bílkovin, včetně svalových myofibril a vazivové tkáně. Lysin je esenciální aminokyselinou, což znamená, že si ho lidské tělo neumí syntetizovat. Lysin je také důležitý pro normální růst a hraje klíčovou roli v přirozené produkci karnitinu. Lysin jako výživový doplněk se doporučuje veganům, protože veganská strava obvykle neobsahuje dostatečné množství této důležité aminokyseliny. 
 
 
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Podporu růstu svalové hmoty a síly
- Podporu rychlé regenerace
 

 

DÁVKOVÁNÍ:

4 g denně (přibližně 1 odměrka). Smíchejte prášek s vodou, smoothie nebo jej přimíchejte do jídla. 

 

Počet dávek v balení:

50 x 4 g

 
 

SLOŽENÍ:

L-lysin hydrochlorid prášek.

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí.

 

 

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
D Avatar autora | 5.4.2021
Výrobek se velmi osvědčil po prodělaném koronaviru.
5
TM Avatar autora | 3.7.2019
Vychází skvěle cenově v přepočtu na dávku. Kvalitě tohoto lysinu věřím, s výrobcem Nutriworks mám zatím skvělé zkušenosti.
5
JP Avatar autora | 26.8.2018
O účincích lysinu není potřeba diskutovat, prostě je v určitých případech potřeba. Co se týče výrobku jako takového, dlouho jsem sháněl prášek, který jen přimíchám do koktejlu a to mi tento lysin splnil. Jinak jsou vždycky v tabletách, což mi moc nevyhovovalo.
Nevyplňujte toto pole:
MJ Avatar autora 3.8.2019 17:28
Dobrý den, kdy prosím lysin užívat - ráno, během dne, večer?? Díky
Odpovědět
F Avatar autora 3.8.2019 17:29
Dobrý den, doba užívání lysinu nehraje žádnou zásadní roli, takže můžete během dne užívat kdykoliv.
LN Avatar autora 30.6.2019 12:10
Dobrý den, jsem na veganké stravě a hledám lysin ve formě doplňku pro doplnění této aminokyseliny. Je v nich nějaký velký rozdíl nebo tento, který jsem vybrala, je vyhovující a není potřeba víc řešit?
Odpovědět
F Avatar autora 30.6.2019 12:12
Dobrý den, víceméně se dá říci, že se vždy bude jednat o lysin, přesto bych upřednostňoval osvědčené výrobce před noname značkami. Tento mohu určitě doporučit. Pokud by jste chtěla raději v kapslích, tak například od Viridian.
PH Avatar autora 29.5.2019 20:12
Dobrý den, měl jsem problémy s opary při užívání argininu, nyní jsem si pořídil tento lysin, abych tyto problémy eliminoval. Chci se zeptat jestli musím arginin a lysin užívat ve stejnou dobu nebo je to jedno.
Odpovědět
F Avatar autora 29.5.2019 20:13
Dobrý den, společně je užívat nemusíte, stačí když prostě někdy během dne užijete doporučenou denní dávku.
JH Avatar autora 8.4.2019 19:42
Dobrý den, má nějaký význam při užívání lysinu v jakou denní dobu ho přijmu nebo je to jedno?
Odpovědět
F Avatar autora 8.4.2019 19:43
Dobrý den, u lysinu doba nehraje žádnou zásadní roli, takže můžete užívat kdykoliv během dne.

nutriworks

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality. NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel. Adresa: Nutrimarket Oy - Aminopörssi, Ruosilantie 1, 00390 Helsinki, P. 040-540 7783, Finsko, exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.