L-Glutamin HiTec 400 g

599 Kč 150 Kč / 100 g
skladem

L-glutamin v prášku s vitamíny od Hitec Nutrition. Představuje až 60% všech proteogenních aminokyselin, tvořících svalové bílkoviny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

L-Glutamin HiTec se spolehlivě stará o svalstvo po tréninku i v odpočinkovém režimu. Jako jedna z mála aminokyselin se doporučuje do nočních hodin, kdy vzniká větší prostor pro rekonvalescenci. Glutamin má velice blízko k větveným BCAA.

L-GLUTAMIN je aminokyselina, nejčastěji se vyskytující v krvi a svalové tkáni. Představuje až 60% všech proteogenních aminokyselin, tvořících svalové bílkoviny.

 

DÁVKOVÁNÍ:

Tréninkové dny: 5 g ráno po probuzení; 5 g ihned po tréninku; 5 g před spaním.

Netréninkové dny: používejte 5 g ráno po probuzení, 5 g před spaním.

 

Počet dávek v balení:

80 x 5 g

 

Optimální doba užívání:

- po tréninku   

- během dne   

- před spaním

 

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Obsah účinných látek  Ve 100 g V 10 g
L-glutamin 100 g 10 g
Vitamín B6 7 mg 0,7 mg
Vitamín B12 12,5 µg
0,7 µg

 

 

SLOŽENÍ:

L-glutamin, pyridoxin hydrochlorid (vit. B6), kyanokobalamin (vit. B12).

 

UPOZORNĚNÍ:

Potravina určená pro zvláštní výživu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není učen pro děti, kojící a těhotné ženy. Výrobek nemůže být používán jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před mrazem a slunečním zářením.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
OH Avatar autora 30.4.2017 23:14
Amino kyselina, která se vyplatí brát furt
Odpovědět
PK Avatar autora 31.3.2017 23:21
Nejzakladnější aminokyselina v těle.
Odpovědět

Hitec Nutrition

HiTec Nutrition je na trhu již od roku 1996. Prioritou společnosti je především zdravotní stav zákazníka, proto k výrobě  výrobků používají ty nejkvalitnější suroviny dovážené z celého světa. Základem pro vytvoření kvalitních receptů jsou výsledky nejnovějších poznatků a výzkumů. Vývoj se provádí pomocí nejmodernějších laboratorních přístrojů. Přísná kontrola kvality je zárukou bezpečnosti a účinnosti výrobků. HI TEC Nutrition je zárukou té nejvyšší kvality při dokonalé kombinaci současné technologie a vědecko-lékařských znalostí kvalifikovaných odborníků. Většinovou část nabídky Hitec tvoří sportovní výživa, která je doplněna o produkty spadající do kategorie zdravé výživy.

Značka HI TEC Nutrition je od počátku součástí společnosti PEAK PERFORMANCE PRODUCT S.A., která dodává na trh obdobné výrobky známé pod značkou PEAK. Obě značky spadají pod jednoho majitele, vyrábějí se ve stejných závodech, ze stejných surovin a za pomocí stejné technologie. Výrobce: Hi Tec Nutrition  Wodzisławska 6a52-017 Wrocław. Oficiální dovozce pro ČR: Pavel Trampota  alej Svobody 27, 32300 Plzeň