L-glutamin fermented 500g

488 Kč 98 Kč / 100 g
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Glutamin vyrobený fermentační technologií. Fermentační technologie je vysoce kvalitní a šetrná. Glutamin vyrobený touto metodou neobsahuje žádná rezidua, která mohou vznikat při klasické výrobě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Carne Labs Glutamin - výrobek obsahuje glutamin vyrobený fermentační technologií. Fermentační technologie je vysoce kvalitní a šetrná. Glutamin vyrobený touto metodou neobsahuje žádná rezidua, která mohou vznikat při klasické výrobě. Fermentovaný glutamin se vyznačuje vysokou kvalitou a čistotou.  

 

  

DÁVKOVÁNÍ:

1 kávová lžička (3g) 60minut před tréninkem. 1 kávová lžička 40minut po tréninku nebo před spaním. Neponechávat v roztoku déle než 30 minut.

 

Počet dávek v balení:

166 x 3g

 

Optimální doba užívání:

- před tréninkem   

- po tréninku   

- před spaním

  

SLOŽENÍ:

L-glutamin 500g

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RH Avatar autora | 27.6.2018
Jsem spojen, glutamin mi vždycky fungoval velmi dobře jako součást suplementačního plánu, rozumná cena za fermentovaný glutamin. Osvědčený český výrobce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Carne Labs

Výrobce Carne Labs se zaměřuje na výrobu doplňků stravy určené pro vrcholové a kondiční sportovce. Tyto doplňky stravy se vyrábí v USA, ale také i v ČR. Mnohaletý vývoj se soustředil na nové specifikace, receptury nutričních doplňků výživy, vhodných kombinací kvalitních surovin, čistoty a přijatelné chuti. Adresa výrobce: Carne Labs Zbyněk Slanař, S. K. Neumanna 2503, 530 01 Pardubice