Strong Curcumin Piperine 90 kapslí

Novinka
Značka: NutriWorks
468 Kč
skladem

Silná kombinace kurkuminu s piperinem poskytuje maximální účinnost v oblastech zdraví, boje proti oxidačnímu stresu a detoxikace organismu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Optimalizujte své zdraví s kurkuminem a piperinem
 
Kurkumin, primární aktivní složka nacházející se v kurkumě, získává uznání díky svým prokázaným účinkům v oblasti oxidačního stresu a detoxikace organismu. Inovativní spojení s piperinem zajistí maximální vstřebatelnost a efektivitu tohoto doplňku.
 
Kombinace s piperinem umožňuje dosáhnout optimálního potenciálu kurkuminu. Studie naznačují, že kurkumin může mít významné přínosy pro zdraví, včetně podpory imunitního systému, snížení zánětů a zlepšení trávení. Tato synergická kombinace je navržena tak, aby poskytovala maximální podporu zdraví a pomáhala vám dosáhnout optimální vitality.
 
 
- Kurkumin s přidaným piperinem
- 475 mg kurkuminu v 1 kapsli
- Oxidativní stres
- Hlavní bioaktivní složka kurkumy
 
 
Hlavní benefity produktu:
 
- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
- Neobsahuje umělá sladidla
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Oxidativní stres
 
 
 
Značka NutriWorks
 
Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě, a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.
NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.
 
 
 
 
DÁVKOVÁNÍ:
 
1 kapsle denně. Balení obsahuje 90 dávek.
 
 
 
 
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE:
 
Aktivní látky:
1 kapsle
Extrakt z kurkumy
500 mg
z toho kurkumin
475 mg
Extrakt z černého pepře
5 mg
z toho piperin
4,75 mg
 
 
 
SLOŽENÍ:
 
Extrakt z kurkumy (Curcuma longa radix), obal kapsle (hydroxypropyl methylcelulóza), protispékavá látka (oxid křemičitý, fosforečnan vápenatý), extrakt z černého pepře (Piper nigrum fructus).
 
 
UPOZORNĚNÍ:
 
Doplněk stravy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
EH Avatar autora | 18.2.2024
Maximálně mi vyhovuje. Kurkuma jako taková se mi velmi těžko denně užívá kvůli výrazné chuti, ale takhle v kapslích je to naprosto v pořádku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

nutriworks

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality. NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel. Adresa: Nutrimarket Oy - Aminopörssi, Ruosilantie 1, 00390 Helsinki, P. 040-540 7783, Finsko, exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.