Creatine Powder HiTec 500 g

719 Kč 144 Kč / 100 g
skladem

Základní forma všech kreatinů - kreatin monohydrát v práškové formě. CREATINE POWDER je navíc obohacen o vitamíny skupiny B, nezbytné pro správný průběh svalových procesů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Creatine Powder HiTec je určen do objemu a silové cvičení. Kreatin je jedním z nejlepších pomocníků v silové kulturistice. Podporuje sílu, výkon, vytrvalost a dodává okamžitou energii. CREATINE POWDER - 100% čistý kreatin monohydrát, je "klasik" mezi kreatinovými produkty. Když přišel před 10 lety tento suplement na světový trh, způsobil senzaci ve sportovní výživě. Brzy se přišlo na to, že jeho efektivitu lze zřetelně zvýšit přidáním dextrózy, glutaminu, taurinu, což se v praxi potvrdilo. Čistý prášek má však celá léta stále své místo na výsluní a patří mezi nejoblíbenější suplementy. CREATINE POWDER je navíc obohacen o vitamíny skupiny B, nezbytné pro správný průběh svalových procesů.

kreatin monohydrát hitec nutrition

DÁVKOVÁNÍ:

Rozpusťte 1 čajovou lžičku (cca 3-5 g) přípravku v 250 ml ovocné šťávy nebo vody. Používejte jednou denně po tréninku, během netréninkových dní ráno na lačno.

 

Počet dávek v balení:

100 x 5 g

 

Optimální doba užívání:

- ráno   

- po tréninku

 

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Obsah účinných látek  Ve 100 g
Ve 3 g
Kreatin monohydrát 100 mg 3 g
Vitamín B6
46,7 mg 1,4 mg
Vitamín B12 83,3 µg
2,5 µg

 

 

SLOŽENÍ:

Kreatin monohydrát (99,9% ), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B12 (kyanokobalamin). 

 

UPOZORNĚNÍ:

Potravina určená pro zvláštní výživu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nemůže být používán jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen po děti, těhotné a kojící ženy a osoby s poruchami ledvin. Chraňte před mrazem a slunečním zářením.

 

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
BV Avatar autora | 14.3.2019
Funguje dobře, cena super. S kreatinem obecně mám jen dobré zkušenosti.
Nevyplňujte toto pole:
PK Avatar autora 31.3.2017 23:13
Určitě bych doporučil zařazovat to.
Odpovědět

Hitec Nutrition

HiTec Nutrition je na trhu již od roku 1996. Prioritou společnosti je především zdravotní stav zákazníka, proto k výrobě  výrobků používají ty nejkvalitnější suroviny dovážené z celého světa. Základem pro vytvoření kvalitních receptů jsou výsledky nejnovějších poznatků a výzkumů. Vývoj se provádí pomocí nejmodernějších laboratorních přístrojů. Přísná kontrola kvality je zárukou bezpečnosti a účinnosti výrobků. HI TEC Nutrition je zárukou té nejvyšší kvality při dokonalé kombinaci současné technologie a vědecko-lékařských znalostí kvalifikovaných odborníků. Většinovou část nabídky Hitec tvoří sportovní výživa, která je doplněna o produkty spadající do kategorie zdravé výživy.

Značka HI TEC Nutrition je od počátku součástí společnosti PEAK PERFORMANCE PRODUCT S.A., která dodává na trh obdobné výrobky známé pod značkou PEAK. Obě značky spadají pod jednoho majitele, vyrábějí se ve stejných závodech, ze stejných surovin a za pomocí stejné technologie. Výrobce: Hi Tec Nutrition  Wodzisławska 6a52-017 Wrocław. Oficiální dovozce pro ČR: Pavel Trampota  alej Svobody 27, 32300 Plzeň