Joint Support 156 kapslí

Novinka
Značka: Voxberg
470 Kč 3 Kč / 1 ks
skladem

Získejte komplexní péči o vaše klouby a vazy s Joint Support. Obsahuje důležité látky jako glukosamin, chondroitin a vitamin C pro podporu kondice a pružnosti kloubů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komplexní výživa pro pohybový aparát Voxberg Joint Support
  

Získejte komplexní péči o své klouby, vazy a šlachy s Joint Support! Díky obsahu glukosaminu a chondroitinu pro chrupavky, MSM s antioxidačními vlastnostmi, a vitaminu C a L-arginin-alfa-ketoglutarátu pro podporu tvorby kolagenu, získáváte nejen péči, ale i ochranu pro vaše klouby.

 

Jaké jsou výhody Joint Support?

  • Zásobuje vaše tělo důležitým MSM - methylsulfonylmethan (MSM), dodávající síru, která je klíčová pro tvorbu kolagenu a keratinu. Tím podporuje kondici a pružnost pojivových tkání, šlach a kloubů.
  • Poskytuje podporu vašim kloubům - D-glukosamin sulfát podporuje kondici kloubů a pomáhá udržovat funkční chrupavku, což je nezbytné pro hladký pohyb a snížení opotřebení kloubů během intenzivního tréninku.
  • Zajišťuje odolnější spoje - Chondroitin sulfát podporuje udržování vlhkosti chrupavky a pružnost kloubů, což je důležité pro tlumení nárazů a snížení opotřebení kloubů během fyzické aktivity.
  • Pomáhá správně syntetizovat kolagen - Vitamin C je nezbytný pro syntézu kolagenu, který je základním stavebním prvkem kloubů a pojivových tkání. Navíc působí jako silný antioxidant, chránící tkáně před poškozením.
 
 
Proč Voxberg?
 
- Prémiová slovenská značka
- Přímý výrobce - vlastní vývoj a výzkum
- Reschers Food Innovations - spolupráce s prestižními institucemi
- Nejnovější vědecké poznatky v praxi
- IFS certifikace a autorizace
- Kontrola celého výrobního procesu
- Využití surovin s nejvyšším ratingem
 
 
Balení: 156 kapslí (106,08 g)
 
 
 
DÁVKOVÁNÍ:
 
3 kapsle 2x denně
 
 
 
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE:
 
Aktivní látky:
1 kapsle (% RHP*)
3 kapsle (% RHP*)
6 kapslí** (% RHP*)
D-glukosamin sulfát
180 mg
540 mg
1080 mg
metylsulfonylmethan (MSM)
174 mg
522 mg
1044 mg
L-arginin-α-ketoglutarát 2:1
101 mg
303 mg
606 mg
chondroitin-sulfát
75 mg
225 mg
450 mg
hovězí hydrolyzovaný kolagen
2,3 mg
6,9 mg
13,8 mg
Vitamin C
2,3 mg (2,8 %)
6,9 mg (8,6 %)
13,8 mg (17 %)
 
*RHP - referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálů
**6 kapslí odpovídá jedné denní dávce.
 
 
 
SLOŽENÍ:
 
D-glukosamin sulfát 2KCl, methylsulfonylmetan (MSM), L-arginin-α-ketoglutarát 2:1, plnidlo: mikrokrystalická celulosa; chondroitin-sulfát získávaný mikrobiologickou fermentací a sulfatací, kapsle: hydroxypropylmethylcelulosa; hovězí hydrolyzovaný kolagen, vitamin C (L-askorbová kyselina).
 
 
UPOZORNĚNÍ:
 
Doplněk stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí a přímé slunce. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Může obsahovat stopy lepku, mléka, vajec, sóji, sezamu, arašídů a skořápkových plodů. Kapsle je rostlinného původu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Voxberg je moderní značkou sportovní výživy, která se zaměřuje na podporu aktivního životního stylu. Tato prestižní značka sportovní výživy ze Slovenska investuje do vlastního výzkumu a vývoje produktů ve spolupráci s organizací Reschers Food Innovations. Značka kontroluje celý výrobní proces, využívá suroviny s nejvyšším ratingem a má certifikaci a autorizaci IFS. Adresa výrobce: Majakovského 9, 811 04 Bratislava, Slovenská republika.

voxberg_sportovní_výživa_logo