Liposomal L-Carnitine 3000mg 14 x 25ml

997 Kč 285 Kč / 100 ml
skladem

To nejlepší, co můžete zvolit v případě, že hledáte kvalitní l-karnitin. Lipozomální forma nabízí tu nejlepší možnou využitelnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prémiový produkt s obsahem L-karnitinu ve formě originálních tekutých lipozomů. S citrónovou příchutí.

Jedna 25 ml lahvička obsahuje 3000 mg lipozomálního L-karnitinu. Díky použití formy originálních tekutých lipozomů tak Liposomal Carnitine představuje špičku z hlediska využitelnosti obsažené látky tělem. Karnitin má vlastnosti související s transportem lipidů (tuků) do energetických center buněk. Napomáhá tak spalování nadbytečného tuku
 
Produkty Ekolife Natura obsahují originální Curesupport lipozomy, které jsou ve své kategorii skutečným pojmem, tedy uznávaným originálem a to jak mezi širokou veřejností, tak mezi špičkovými profesionály. Nejvyšší možná funkčnost a kvalita originálních lipozomů Curesupport je ve svých základních verzích prověřena přímo klinickými studiemi.
 
Lipozomální produkty Ekolife Natura jsou exkluzivně vyvíjeny (speciální receptury) a vyráběny přímo na výrobních linkách holandské společnosti Curesupport B.V. (Medical manufacturer), s níž sdílí filozofii maximální možné kvality originálních tekutých lipozomů prověřených klinickými studiemi.
 
Lipozomy jsou složeny z přírodních fosfolipidů, které jsou základními stavebními kameny všech našich buněk, proto přes jejich stěnu bez problému prostupují tzv. pasivním transportem. Přirozeně se lipozomy vyskytují např. v kolostru a mateřském mléce, kde je maximální absorpce a využitelnost naprosto nezbytná. Z tohoto důvodu se lipozomy profesionálně využívají k přípravě špičkových injekčních aplikací, infuzí a potravinových doplňků.
 

llc 

BIOAKTIVNÍ KARNITIN V LIPOZOMÁLNÍ FORMĚ

Lipozomální forma nabízí vynikající vstřebatelnost. Forma lipozomů výrazně snižuje riziko gastrointestinálních potíží spojených s tradiční suplementací, což je bonus pro všechny věkové kategorie! Karnitin v doplňku je ve formě L-karnitin tartrátu - sloučeniny, kde je karnitin organicky vázaný na kyselinu vinnou. L-karnitin tartrát je z hlediska vstřebatelnosti v těle srovnatelný s volným karnitinem, v organismu se na něj následně štěpí. Lipozomální směs v kombinaci s L-karnitin tartrátem tak nabízí vysoce vstřebatelnou recepturu vhodnou pro každého. Množství čistého L-karnitinu v jedné ampuli je 3000 mg.

Profesor Dr. dr. Borut Štrukelj, M.Sc. (Department for Pharmaceutical Biology at the Faculty of Pharmacy, Ljubljana) potvrzuje, že lipozomální metoda je pokročilá farmaceutická technologie, která umožňuje, aby byla účinná látka lépe chráněna v zažívacím traktu, vstřebávala se lépe a rychleji, a tak dosáhla vysokých koncentrací v krvi.

 

DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte jednu lahvičku denně, nejlépe 1-2 hodiny před tréninkem nebo před snídaní. Před použitím protřepejte.

 

Počet dávek v balení:

14 x 25 ml

 

Optimální doba užívání:

- před tréninkem    

- před snídaní

 

SLOŽENÍ:

Čištěná voda, L-karnitin tartrát, fruktóza, regulátor kyselosti hydroxid sodný, emulgátor polysorbát 20 a fosfatydilcholin, citronové aroma, konzervant sorban draselný, sladidlo sukralóza.

Jedna 25ml lahvička obsahuje: L-karnitin 3000 mg

 

UPOZORNĚNÍ:

Tekutý doplněk stravy s obsahem liposomálního L-karnitinu, s cukrem a sladidlem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu (max. do 30°C), suchu, mimo dosah dětí. Baleno v ochranné atmosféře.

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JH Avatar autora | 1.4.2024
Cena tohoto produktu je vyšší, ale za to by měl být lépe využitelný. Já jsem spokojená. Celkově už i co se týče vitaminů a minerálů, snažím se volit lipozomály.
5
NR Avatar autora | 12.11.2022
Kvalita
5
JB Avatar autora | 4.8.2022
Za mě nejlepší karnitin.
Nevyplňujte toto pole:
EB Avatar autora 3.11.2022 10:01
Dobrý den, jestli dobře rozumím dávkování, tak v tréninkový den budu dávat před tréninkem a ve volný den ráno před snídaní. Může to být takto?
Odpovědět
F Avatar autora 3.11.2022 10:01
Dobrý den, ano, přesně tak :-)

Vyzkoušejte i vy tu nejvyšší kvalitu mezi vitaminy a minerály. Ekolife Natura je specialista na na prémiové lipozomální vitamíny, lipozomální chelatované minerály a lipozomální formulace nutrientů prověřené klinickými studiemi. A proč jsou lipozomy od Ekolife Natura tak skvělé? Lipozomální systém nabízí úplně jinou úroveň vstřebatelnosti a využitelnosti přijímaných živin. Adresa: EKOLIFE NATURA d.o.o., Ulica: Brodišče 28, 1236 Trzin, Slovinsko, exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz