Instant Essential Fair Power 400 g

699 Kč 175 Kč / 100 g

Zvolte variantu

Instantní směs s vyváženým spektrem všech osmi esenciálních aminokyselin ve volných formách, přídavek vitamínu B6, vysoce využitelné chelátové formy zinku a hořčíku a vyladěná chuť.

Detailní informace

Příchuť: Pomeranč
Vyprodáno
699 Kč

Detailní popis produktu

Instantní směs s vyváženým spektrem všech osmi esenciálních aminokyselin ve volných formách, přídavek vitamínu B6, vysoce využitelné chelátové formy zinku a hořčíku a vyladěná chuť – to je novinka Instant Essential Fair Power®! Ocení ji nejen sportovci, kteří sledují (např. v dietě) každý gram sacharidů a tuků, ale přesto chtějí pro regeneraci a podporu svalového růstu jenom to nejlepší.

Základní vlastnosti produktu:

 • Obsahuje pouze volné formy (free forms) esenciálních aminokyselin – žádné slisované zdroje bílkovin, žádné hydrolyzáty, nic podobného. Pouze čisté a volné formy všech osmi esenciálních aminokyselin v celkovém množství 10 000 mg v jedné dávce!
   
 • Má vyvážené spektrum aminokyselin dle předních výživových institucí – aminospektrum produktu Instant Essential Fair Power nebylo vytvořeno jen tak „na koleni“, ale bylo stanoveno dle celosvětově uznávaných odborných institucí (WHO a FAO). Obsah jednotlivých aminokyselin je tak stanoven dle referenčního proteinu pro dospělé osoby 1, 2. Nicméně my jsme zmíněné aminospektrum ještě vyladili a upravili ho pro osoby sportující, které se snaží maximálně podpořit regeneraci a tvorbu svalové hmoty!
   
 • Okamžitá vstřebatelnost – žádná bílkovina se nemůže rovnat s rychlou vstřebatelností čistých aminokyselin. Bílkovina musí být v trávicím traktu nejdříve rozštěpena na jednotlivé peptidy a aminokyseliny, které pak mohou být vstřebány do krve. První aminokyseliny uvolněné z bílkovin se tak mohou objevit v krevním oběhu až po několika desítkách minut. To ale není případ výrobku Instant Essential Fair Power® obsahujícího volné formy aminokyselin. Máte tak jistotu, že vaše svaly dostanou potřebné stavební látky prakticky okamžitě.
   
 • Po tréninku jsou lepší volbou než BCAA – pro to, abyste mohli postavit či efektivně zregenerovat svalovou tkáň, potřebujete minimálně všech osm esenciálních aminokyselin. BCAA znamenají pouze tři z nich (L-leucin, L-isoleucin a L-valin) a z těch kompletní bílkovinu svalové tkáně zkrátka nepostavíte, protože chybí zbývajících pět esenciálních aminokyselin. Nenechte se zmást, BCAA jsou dobrým pomocníkem, ale ponechte si je raději do tréninku nebo na dobu před ním, tam mají své zasloužené místo.
   
 • Vhodný i do nejpřísnějších redukčních diet – každý, kdo si hlídá příjem sacharidů a tuků, ocení jejich prakticky nulový obsah v každé dávce produktu Instant Essential Fair Power®. Například závodníci v kulturistice a fitness velmi často vyřazují v posledních fázích předsoutěžní diety proteinové suplementy a hledají stejně anabolickou alternativu pro (nejen) potréninkový příjem živin. Instant Essential Fair Power® touto alternativou je, proto se nemusíte bát, že by vám jakkoliv pokazil vaše pokroky při redukci podkožního tuku.
   
 • Obsahuje vitamín B6 a chelátové formy zinku a hořčíku – k osmi esenciálním aminokyselinám jsme přidali pro regeneraci velmi důležité mikroživiny, které mimo jiné podpoří udržení normální hladiny testosteronu (zinek), normální syntézu bílkovin (hořčík), nebo se postarají o snížení míry únavy a vyčerpání (vitamín B6). Obsažené minerální látky jsou v produktu Instant Essential Fair Power® přítomny dokonce ve vysoce využitelných chelátových formách bisglycinátu zinečnatého a bisglycinátu hořečnatého 3, 4! Společně s vitamínem B6 tak tvoří synergickou trojici, kterou ocení každý sportovec.
   
 • Je plně instantní – aminokyseliny jsou kvůli své přirozené struktuře velmi špatně rozpustné (jsou tzv. hydrofóbní), to nás ale při tvorbě produktu Instant Essential Fair Power® nezastavilo, a proto ono slovíčko „Instant“ v celém názvu není zcela náhodou!
 
 
 
DÁVKOVÁNÍ:
 • doporučená denní dávka závisí na hmotnosti, přijímané stravě a tréninkových cílech uživatele
 • pro maximální podporu svalové proteosyntézy konzumujte jednu odměrku (13,3 g) po tréninku
 • ve volných dnech můžete Instant Essential Fair Power® užívat například k jídlům, které neobsahují dostatek esenciálních aminokyselin (typické zejména u veganských pokrmů)
 • jednu odměrku (13,3 g) vždy rozmíchejte v 200–300 ml chladné vody
 
 
 
 
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE:
 
Profil aminokyselin  na 100 g na 1 dávku (13,3 g)
L-lysin 9 800 mg 1 300 mg
L-methionin 6 410 mg 850 mg
L-fenylalanin 11 310 mg 1 500 mg
L-threonin 7 540 mg 1 000 mg
L-tryptofan 1 885 mg 250 mg
L-isoleucin 7 540 mg 1 000 mg
L-leucin 22 615 mg 3 000 mg
L-valin 9 045 mg 1 200 mg
Celkem BCAA 39 200 mg 5 200 mg
Celkem aminokyselin 76 145 mg 10 100 mg

 

Vitamíny a minerální látky:  na 1 dávku (13,3 g) % RHP*
Hořčík 112,5 mg 30 %
Zinek 2 mg 20 %
Vitamín B6 0,3 mg 20 %

 

*) % RHP = procent denní referenční hodnoty příjmu

 
 
 
SLOŽENÍ:
 
Pomeranč
 • Směs s esenciálními aminokyselinami 80 % (L-leucin, L-lysin HCl, L-fenylalanin, L-valin, L-isoleucin, L-threonin, L-methionin, L-tryptofan), regulátor kyselosti kyselina citronová, přírodní barvivo beta karoten, bisglycinát hořečnatý, aroma pomeranč, sladidlo sukralóza, emulgátor slunečnicový lecitin, bisglycinát zinečnatý, pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6)

Broskev

 • Směs s esenciálními aminokyselinami 80 % (L-leucin, L-lysin HCl, L-fenylalanin, L-valin, L-isoleucin, L-threonin, L-methionin, L-tryptofan), regulátor kyselosti kyselina citronová, aroma broskev, bisglycinát hořečnatý, sladidlo sukralóza, přírodní barviva (beta karoten, extrakt z červené řepy), emulgátor slunečnicový lecitin, bisglycinát zinečnatý, pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6)
 
 
 
 
UPOZORNĚNÍ:
 
Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoli obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Skladujte a uchovávejte v suchu, chraňte před teplem, mrazem a přímým slunečním zářením. Po otevření vždy pečlivě uzavírejte a spotřebujte do 6 měsíců. Dbejte na dodržování návodu k použití. Balení obsahuje odměrku (obsah 13,3 g).
 
 
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PK Avatar autora | 14.10.2019
Skvělý produkt, znal jsem ze zahraničí a po mém návratu dlouho značka Warrior nebyla v ČR k dostání. Jsem rád, že se u vás objevila a mohu ji používat i nadále.
5
FM Avatar autora | 20.8.2019
Perfektní produkt, dlouhodobě EAA používám, co je na tomto skvělé aspoň pro mě, je přídavek dalších látek - taurin, citrulyn - ty jsem používal doposud samostatně, tak super, že tady je to součástí.
Nevyplňujte toto pole:
ZB Avatar autora 6.10.2019 18:36
Dobrý den, jen možné si smíchat tyto EAA s více vody? Jsem zvyklý hodně pít (při tréninku třeba litr), tak je pro mě doporučovaných 300-400 ml málo. Díky
Odpovědět
F Avatar autora 6.10.2019 18:37
Dobrý den, na množství vody prakticky nezáleží. Ovlivníte tím jen intenzitu chuti.
AP Avatar autora 11.8.2019 16:45
Dobrý den. Dává smysl při užívání těchto EAA ještě užívat ve stejný den BCAA nebo je to již zbytečnost?
Odpovědět
F Avatar autora 11.8.2019 16:47
Dobrý den, dovedu si představit užívání například EAA před tréninkem a BCAA po tréninku, ale spíše jen v případě opravdu vysoce intenzivního výkonu. Pro běžné rekreační sportovce, to již bude spíše zbytečné a doporučoval bych užívat jen jednu z variant.

survival logo

Široký výběr, vysoká kvalita a transparentní složení - to jsou hlavní přednosti českých doplňků stravy značky Survival. Značka založená již v roce 2002 si získala srdce mnoha kondičních i profesionálních sportovců. Pokud hledáte kvalitní suplementy s jasným a logickým složením, Survival si jistě zaslouží vaši pozornost. Výrobce: Sport Wave, s. r. o., Bruslařská 1185/16, 102 00 Praha 10, CZ, IČ: 26722615