CLA 90 kapslí

379 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Konjugovaná kyselina linoleová je společný název pro směs konjugovaných dienových izomerů kyseliny Linoleové ( C 18:2 n-6). Jednotlivé izomery lze rozlišit. Mezi hlavní, nejúčinnější patří c9, trans 11 a trans 10, c12.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Reflex CLA - konjugovaná kyselina linoleová je společný název pro směs konjugovaných dienových izomerů kyseliny Linoleové ( C 18:2 n-6). Jednotlivé izomery lze rozlišit. Mezi hlavní, nejúčinnější patří c9, trans 11 a trans 10, c12.

 

Reflex CLA obsahuje specifickou výběrovou směs izomerů v poměru 50:50. Použity jsou ty nejúčinnější izomery c9, t11 a t10, c12, což garantuje maximální možný účinek tohoto produktu.

 

Vysoká kvalita, původ a čistotu použitých složek + minimum balastních aditiv.

Hlavní filozofií všech produktů Reflex Nutrition je maximální kvalita a čistota použitých surovin s minimem balastních aditiv. Proto je také použita výhradně forma tobolek. Značka Reflex Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu balastních „pojiv a lepidel“, která mohou ve vysokém počtu případů tvořit až 50% tablety. 
 

 

 

DÁVKOVÁNÍ:

2 kapsle 3x denně spolu s jídlem, zapijte dostatečně vodou.

 

 

Počet dávek v balení:

45 x 2 kapsle

 

 


NUTRIČNÍ HODNOTY:
 

   1 kapsle
 Konjugovaná kyselina linoleová  750mg
  - z toho ( c-9, t-11 )  375mg
  - z toho ( t-10, c-12)  375mg
 

SLOŽENÍ:

 

Clarinol® konjugovaná kyselina linolová, směs přírodních tokoferolů, obal kapsle (želatina*, glycerol).

 

*nevhodné pro vegetariánskou stravu


 

 

UPOZORNĚNÍ:

 

Doplněk stravy s konjugovanou kyselinou linolovou. Dodržujte doporučený postup dávkování! Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na chladném a suchém místě.

 

 

Garance společnosti Reflex Nutrition

• Inovační technologie
• Nejvyšší rating použitých surovin
• Vyrobeno ze 100% zelené energie
• Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
• Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025
• Nezávislé testování na nepřítomnost látek dopingové povahy
• Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost.

 

 

 

5
2x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
HP Avatar autora | 8.2.2018
Spokojena na maximum, nechtěla jsem spalovač, který zároveň funguje jako stimulant, protože stimulující látky moc dobře nesnáším. Účinek se u CLA projevuje až po delší době, na to jsem byla upozorněna předem a přesně tak se produkt i projevil. V prvních týdnech jsem nepozorovala žádné větší změny, ale cca po měsíci byl účinek opravdu znát a po třech měsících mám splněný cíl a nemám důvod užívat nadála, protože pro udržení váhy by mi již měl stačit rozumný jídelníček. Každopádně za sebe doporučuji a v případě, že bych někdy opět s nadváhou bojovala, tak se k CLA s klidným srdcem vrátím.
Nevyplňujte toto pole:
F Avatar autora CLA 26.3.2014 09:34
Dobrý den, CLA patří mezi funkční spalovače tuků, pro více info mrkněte nahoru do článků, kde je CLA věnován kratší článek, kde naleznete vše potřebné.
Odpovědět
P Avatar autora 25.3.2014 05:24
Přemýšlel jsem nad tímto spalovačem. Jaká je vaše zkušenost?
Odpovědět

reflex nutritionBritská společnost Reflex Nutrition je jedním z předních evropských leaderů v oblasti seriózních inovací a funkční sportovní výživy. Produkty značky Reflex Nutrition náleží bez nadsázky v celosvětovém měřítku k tomu nejlepšímu na trhu. Všechny produkty jsou vyrobeny pouze z prvotřídních surovins minimalizací sladidel a aditiv, v souladu s normami kvality ISO9001, jsou nezávisle testovány na obsah zakázaných a dopingových látek (HFL/ DOPING FREE) a v každé šarži testovány na obsah bílkovin dle norem kvality ISO17025. Vlastní výrobní park společnosti - Reflex Nutrition Science Park je založen na 100% technologii zelené energii, kterou zajišťují vlastní větrné turbíny a solární kolektory. Adresa: AB Sports Nutrition, Sea View Way, Brighton, BN2 6NT, Velká Británie. Administrativní kancelář pro EU: AB Foods Poland Sp. z.o.o., ul. Przemysłowa 2, 67-100 Nowa Sól, Polsko. Exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.