Lomená činková osa Aketon 120 cm s uzávěry

Tip
Značka: Spokey
721 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Lomená nakládací osa 120 cm od značky Spokey naloží a zaaretuje bezpečně kotouče a tím se můžete 100% soustředit na podaný výkon.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lomená činková osa 120 cm se šroubovacím zakončením pro aretaci zátěže. Nakládací tyč je vhodná k naložení kotoučového závaží. Osa je z železného materiálu s pochromovaným povrchem. S touto posilovací pomůckou posílíte převážně paže, ramena a zádové svaly.

Lomená hřídel Spokey Aketon byla vyrobena pro uživatele, jenž chtějí obohatit svůj trénink a pro ty, kteří plánují cvičit s větší váhou (závažím). 

 

KVALITA

Na produkty jsou kladeny velmi vysoké nároky, z toho důvodu se dbá na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality.

 

VÝHODY

Protiskluzová úprava úchytu pomáhá při stabilitě a síle úchopu osy.

Lomená hřídel je velice univerzální a umožňuje cvičit i taková cvičení, jenž s klasikou hřídeli nelze. Je tedy optimálním řešením pro uživatele, kteří plánují použití hřídele při funkčním tréninku s různými druhy cviků.

 

TECHNOLOGIE

Hřídel se závity

Koncovky hřídele byly vyrobeny tak, aby díky závitům mohlo závaží být přišroubováno a během cvičení bylo ve stabilní poloze.

 

URČENÍ

Závaží je vhodné pro cvičení v domácím prostředí nebo v posilovně.

Během tréninku se hřídeli jsou zapojeny svaly celého těla. Dle druhu zvolených cviků můžou být více zapojeny svaly horní části těla nebo dolní části těla, zad nebo břicha. díky čemu může nastoupit redukce tukové tkáně, zvětšení svalové hmoty nebo zlepšení kondice.

 

ZAPOJENÉ SVALY

– stehenní svalstvo

– svalstvo lýtek

– hýždě

– svalstvo ramen

– svalstvo zad

– břišní svalstvo

 

PARAMETRY:

- materiál: železo s pochromovaným povrchem

- váha: 6,2 kg

- počet: 1 kus

- součástí činkové osy jsou 2 kusy šroubovacích matic

 

Rozměry:

- délka 120 cm

- průměr 28 mm

- délka závitu 2 x 20 cm

- délka rukojetí 80 cm

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti. Adresa výrobce: Spokey s.r.o. , Sadová 618, 738 01 Frýdek-Místek