Činková osa PRIAM 40 cm

247 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Činková hřídel k naložení litinových kotoučů s délkou 40 cm a průměru 28 mm. Železná osa na činky s pochromovaným povrchem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Činková hřídel má délku 40 cm o průměru 28 mm a její součástí jsou 2 šroubovací matice. K naložení této osy jsou vhodné kotouče Sinis. Činková hřídel je základem pro naložení kotoučů a k sestrojení jednoruční činky.

 

KVALITA

Na produkty jsou kladeny velmi vysoké nároky, z toho důvodu se dbá na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality.

 

 VÝHODY

Protiskluzová úprava úchytu pomáhá při stabilitě a síle úchopu osy. Menší rozměry umožňují lehký transport a úschovu činky.

 

TECHNOLOGIE

Hřídel se závity

Koncovky hřídele byly vyrobeny tak, aby díky závitům mohlo závaží být přišroubováno a během cvičení bylo ve stabilní poloze.

 

URČENÍ

Závaží je vhodné pro cvičení v domácím prostředí nebo v posilovně.

Během tréninku se hřídeli jsou zapojeny svaly celého těla. Dle druhu zvolených cviků můžou být více zapojeny svaly horní části těla nebo dolní části těla, zad nebo břicha. díky čemu může nastoupit redukce tukové tkáně, zvětšení svalové hmoty nebo zlepšení kondice.

 

ZAPOJENÉ SVALY

– stehenní svalstvo

– svalstvo lýtek

– hýždě

– svalstvo ramen

– svalstvo zad

– břišní svalstvo

 

PARAMETRY:

- materiál: železo s pochromovaným povrchem

- počet: 1 kus

- rozměry: délka 40 cm, průměr 28 cm

- váha: 2,1 kg

- činková hřídel má k dispozici ještě 2 kusy šroubovacích matic

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti. Adresa výrobce: Spokey s.r.o. , Sadová 618, 738 01 Frýdek-Místek