Barel na pití Reflex 2,2l

349 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Barel Reflex je pro každého, kdo nepodceňuje denní příjem tekutin, ať už je v práci, škole nebo fitness centru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Barel Reflex je pro každého, kdo nepodceňuje denní příjem tekutin, ať už je v práci, škole nebo fitness centru. Při jeho výrobě nebyly použity škodlivé látky PETG, BPA ani DEHP, je odolný proti nárazům, vyrobený z masivního plastu = praktická nádoba pro každého.

 

- Masivní barel na vodu s obsahem 2,2l

- Široké hrdlo s neprotíkajícím uzávěrem z nerezové oceli

- Pohodlné držadlo a nylonový držák víka

- Ekologická alternativa jednorázovým pet lahvím

- Obsahuje celou doporučenou denní dávku vody

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PB Avatar autora | 10.5.2018
Barel vypadá super, svůj účel plní na jedničku.
5
MH Avatar autora | 22.2.2018
Nemám co vytknout, barel přesně plní, co od něj může člověk čekat...každopádně nikde neprotíka nebo tak, vypadá celkem odolně, tak asi vydrží.

reflex nutritionBritská společnost Reflex Nutrition je jedním z předních evropských leaderů v oblasti seriózních inovací a funkční sportovní výživy. Produkty značky Reflex Nutrition náleží bez nadsázky v celosvětovém měřítku k tomu nejlepšímu na trhu. Všechny produkty jsou vyrobeny pouze z prvotřídních surovins minimalizací sladidel a aditiv, v souladu s normami kvality ISO9001, jsou nezávisle testovány na obsah zakázaných a dopingových látek (HFL/ DOPING FREE) a v každé šarži testovány na obsah bílkovin dle norem kvality ISO17025. Vlastní výrobní park společnosti - Reflex Nutrition Science Park je založen na 100% technologii zelené energii, kterou zajišťují vlastní větrné turbíny a solární kolektory. Adresa: AB Sports Nutrition, Sea View Way, Brighton, BN2 6NT, Velká Británie. Administrativní kancelář pro EU: AB Foods Poland Sp. z.o.o., ul. Przemysłowa 2, 67-100 Nowa Sól, Polsko. Exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.