Instant Whey PRO 4400 g

Tip
Značka: Reflex
2 086 Kč 47 Kč / 100 g

Zvolte variantu

Exkluzivní protein nabízející benefity, které těžko hledají konkurenci! Díky prvotřídní kvalitě a prověřené, téměř dvacetileté tradici je Instant Whey jedním z nejprodávanějších a nejrespektovanějších proteinových přípravků ve Velké Británii, Francii a řadě dalších zemí.

Detailní informace

Příchuť: Čokoláda
Momentálně nedostupné
2 086 Kč
Příchuť: Jahoda + malina
Momentálně nedostupné
2 086 Kč
Příchuť: Slaný arašídový karamel
Momentálně nedostupné
2 086 Kč
Příchuť: Vanilka
Momentálně nedostupné
2 086 Kč

Detailní popis produktu

Instant Whey™ PRO ve své nejnovější verzi pro rok 2019. Kromě navýšení obsahu probiotických kultur o 1000 % a navýšení obsahu enzymů o 25 %, nabízí Instant Whey™ PRO i 9 nově upravených příchutí.


Hlavní benefity produktu:
 • 2 miliardy probiotických kultur ve 100 g (Bacillus Coagulans, Bifidobacterium Bifidum, Lactobacillus Acidophilus, Lactobacillus Rhamnosus)
 • 200 mg trávicích enzymů ve 100 g (Amyláza, Proteáza, Celuláza, Laktáza, Lipáza)
 • 80 g bílkovin ve 100 g (syrovátkový proteinový izolát, syrovátkový proteinový koncentrát, mléčný koncentrát)
 • Testování obsahu bílkovin v každé šarži produktu
 

Instant Whey™ PRO nabízí unikátní výkonnostní benefity, které jsou na současném trhu neporazitelné.

Díky prvotřídní kvalitě a prověřené, téměř dvacetileté tradici je Instant Whey jedním z nejprodávanějších a nejrespektovanějších proteinový přípravků ve Velké Británii, Francii a řadě dalších zemí. Je to jediný proteinový produkt, který je nezávisle testován v každé šarži, každý měsíc. Při této kontrole je přísně kontrolováno složení výrobku a minimální obsah proteinu 80 %. Tento standard je těžké překonat! Tento jedinečný systém kontroly zaručuje 100% kvalitu a záruku. Navíc je testován na nepřítomnost dopingových látek dle norem kvality ISO17025. Nejdůležitějšími benefity tohoto produktu jsou rychlá a bezproblémová stravitelnost a využitelnost. 

 
 
Instant Whey™ PRO představuje komplexní formuli obsahující jedinečnou směs výběrových proteinových frakcí, komplex důležitých enzymů Digezyme a nepostradatelné přátelské biokultury.

Protože je Instant Whey™ PRO jednoznačně zaměřen na kvalitu, využitelnost a vstřebatelnost, je minimalizován obsah sladidel a příchutí na absolutně nejnižší možné minimum. Instant Whey neobsahuje žádné neplnohodnotné zdroje bílkovin jako je kolagen, či sojová bílkovina.
 
 
Digezyme – exkluzivní kombinace nejdůležitějších enzymů

Dalším velkým rozdílem mezi Instant Whey™ PRO a ostatními standardními „whey proteiny“ s obsahem „surové“ syrovátkové bílkoviny, je obsah speciálních trávicích enzymů Digezyme, které jsou důležité nejen k trávení jednotlivých živin a odstranění všech balastních látek včetně laktózy a dalších, ale také k optimálnímu fungování organizmu.

 
Komplex enzymů Digezyme

1.Trávení bílkovin: Proteáza I, Proteáza II, Proteáza III, Proteáza IV
2.Trávení balastních látek: Amyláza, Lipáza, Laktáza, Celluláza

 
Přátelské bakterie

Instant Whey™ PRO obsahuje kombinaci 4 typů přátelských kultur v optimalizovaném poměru a celkovém zastoupení 2 miliardy!

 
Zastoupené probiotické kultury (probiotická směs):
 • Lactobacillus acidophilus 25 %
 • Bifidobacterium bifidum 25 %
 • Bacillus coagulans 25 %
 • Lactobacillus rhamnosus 25 %
 
 
Instant Whey™ PRO - užívání

Ať již jste v kterékoliv fázi ročního cyklu, Instant Whey™ PRO poskytuje perfektní zdroj aminokyselin ve formě „čerstvé bílkoviny v prášku“. Můžete jej konzumovat před nebo po fyzické námaze nebo kdykoliv v průběhu dne. Konzumujete velmi chutný, nedotčený zdroj čisté bílkoviny!  

 

 

DÁVKOVÁNÍ:

Rozmíchejte 25 g (přibližně 3 zarovnané 25ml odměrky*) se 150 ml vody nebo mléka v šejkru nebo mixéru. Konzumujte 2-3 dávky denně. Produkt konzumujte ihned po namíchání, nenechávejte stát po delší dobu v teple. *Odměrka je součástí balení, vlivem transportu může klesnout ke dnu.

*Odměrka je součástí balení, vlivem transportu může ležet až na dně. 

 

Optimální doba užívání:

- během dne   

- po tréninku


VÝŽIVOVÉ ÚDAJE:

 100 g
 25 g (1 dávka)*
 Energetická hodnota
 1528 kJ / 361 kcal
 382 kJ / 90 kcal
 Tuky
 2,0 g
 <0,5 g
  Z toho nasycené mastné kyseliny
 0,5 g
 0,1 g
  Z toho polynenasycené mastné kyseliny
 0,4 g
 <0,1 g
  Z toho mononenasycené mastné kyseliny
 0,3 g
 <0,1 g
 Sacharidy
 3,0 g
 0,7 g
  Z toho cukry
 1,2 g
 <0,5 g
 Vláknina
 4,5 g
 1,1 g
 Bílkoviny
 80 g
 20 g
 Sůl
 1,0 g
 0,25 g
 Enzymy Digezyme®
 (alfa-amyláza, neutrální proteáza,
 celuláza, laktáza, lipáza)
 200 mg
 50 mg
 Bacillus coagulans
 50 x 10spór
 125 x 10spór
 Bifidobacterium bifidum
 50 x 10KTJ**
 125 x 10KTJ**
 Lactobacilus acidophilus
 50 x 10KTJ**
 125 x 10KTJ**
 Lactobacilus rhamnosus
 50 x 10KTJ**
 125 x 10KTJ**
*1 dávka odpovídá 25 g. Balení obsahuje 36 dávek.
**KTJ – kolonii tvořící jednotka v okamžiku výroby.SLOŽENÍ:

Příchuť Banán: Instantizovaný syrovátkový protein (syrovátkový proteinový izolát 70 %, syrovátkový proteinový koncentrát 11 %, emulgátor sójový lecitin), mléčný proteinový koncentrát 15 %, aromata, zahušťovadlo celulózová guma, barvivo karoteny, komplex enzymů Digezyme® (alfa-amyláza, neutrální proteáza, celuláza, laktáza, lipáza), mořská sůl, sladidlo sukralóza, kultura Bacillus coagulans Lactospore®, sladidlo steviol-glykosidy, probiotické kultury (Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus).

Příchuť Čokoláda: Instantizovaný syrovátkový protein (syrovátkový proteinový izolát 89 %, emulgátor sójový lecithin), mléčný proteinový koncentrát 4 %, kakao, aroma, zahušťovadlo celulosová guma, mořská sůl, komplex enzymů Digezyme® (alfa-amyláza, neutrální proteáza, celuláza, laktáza, lipáza), sladidlo sukralóza, kultura Bacillus coagulans Lactospore®, sladidlo steviol glykosidy, probiotické kultury (Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophillus, Lactobacilus rhamnosus).

Příchuť Jahoda + malina: Instantizovaný syrovátkový protein (syrovátkový proteinový izolát 72 %,syrovátkový proteinový koncentrát 9 %, emulgátor sójový lecithin), mléčný proteinový koncentrát 15 %, aroma, zahušťovadlo celulosová guma, barvivo betanin, komplex enzymů Digezyme® (alfa-amyláza, neutrální proteáza, celuláza, laktáza, lipáza), sladidlo sukralóza, mořská sůl, kultura Bacillus coagulans Lactospore®, sladidlo steviol glykosidy, probiotické kultury (Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus).

Příchuť Slaný arašídový karamel: Instantizovaný syrovátkový protein (syrovátkový proteinový izolát 77 %, syrovátkový proteinový koncentrát 3 %, emulgátor sójový lecitin), mléčný proteinový koncentrát 15 %, aroma, zahušťovadlo celulosová guma, mořská sůl, barvivo kakao, komplex enzymů Digezyme® (alfa-amyláza, neutrální proteáza, celuláza, laktáza, lipáza), sladidlo sukralóza, barvivo karoteny, kultura Bacillus coagulans Lactospore®, sladidlo steviol glykosidy, probiotické kultury (Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus).

Příchuť Vanilka:  Instantizovaný syrovátkový protein (syrovátkový proteinový izolát 67 %, syrovátkový proteinový koncentrát 14 %, emulgátor sójový lecitin), mléčný proteinový koncentrát 15 %, aroma, zahušťovadlo celulózová guma, komplex enzymů Digezyme® (alfa-amyláza, neutrální proteáza, celuláza, laktáza, lipáza), mořská sůl, barvivo karoteny, sladidlo sukralóza, kultura Bacillus coagulans Lactospore®, sladidlo steviol-glykosidy, probiotické kultury (Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus).

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Se sladidly. Nevhodné pro děti, mladistvé do 16 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí a slunce. Po otevření pevně uzavírejte a spotřebujte do 3 měsíců. Může obsahovat stopy vajec a lepku.

 

Garance společnosti Reflex Nutrition

• Inovační technologie
• Nejvyšší rating použitých surovin
• Vyrobeno ze 100% zelené energie
• Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
• Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025
• Nezávislé testování na nepřítomnost látek dopingové povahy
• Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost.

 


HODNOCENÍ FITNESSPROTEBE.CZ:   

Reflex Instant Whey Pro nabízí vše, co se od špičkového proteinu čeká - vynikající rozpustnost, stravitelnost, široké spektrum skvělých příchutí. K tomu perfektní složení, které  u ,,běžných" proteinů nenajdete. Kvalita surovin zaručena značkou Reflex Nutrition, která je ve sportovní výživě naprostou špičkou. Instant Whey Pro jednoduše není co vytknout...

 

Plusy: 

 • špičkové složení
 • kvalita použitých surovin
 • obsah trávicích enzymů a probiotických kultur
 • široké spektrum chutných příchutí
 • univerzální použití

 

Mínusy:

 • nemá

 


 

5
6x
4
0x
3
3x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ON Avatar autora | 13.6.2022
Vynikající protein, vždy se k němu rád vracím.
5
VP Avatar autora | 15.7.2019
Protein s živými kulturami, to je něco. I enzymy nejsou k zahození. Protein od reflexu se mi lépé tráví než od ostatních značek. Po některých mě bylo dokonce špatně.
5
RH Avatar autora | 26.3.2018
Maximální spokojenost s tímto proteinem. Vzal jsem spíš na zkoušku, ale zůstanu u něj. Nutriční hodnoty, složení, chuť i stravitelnost na jedničku.
5
MM Avatar autora | 16.10.2017
vyzkoušel jsem za život nepřeberné množství různých proteinů, od českých výrobců, zahraničních z EU i Ameriky a troufnu si tvrdit, že tento protein je absolutní špička, ať už svými vlastnostmi, tak složením
Nevyplňujte toto pole:
LK Avatar autora Laktobacily v proteinu 15.7.2019 23:04
Dobrý večer, jak souvisí laktobacily a enzymy s proteinem? K čemu je to dobré?
Odpovědět
F Avatar autora Protein s trávícími enzymy 15.7.2019 23:07
Dobrý večer, protein s enzymy a lactobacily je skvělé řešení. Syrovátka sama o sobě se těžce tráví a právě zmíněné složky pomáhají trávícímu traktu a nezatěžují ho tak.
RH Avatar autora 31.1.2018 20:41
Dobrý den, je možný tento protein užívat i v 15 letech? Sám ho používám pravidelně, syn začal nyní také posilovat, bude vhodný i pro něj? Jídelníček má samozřejmě upravený, ale bílkoviny by to chtělo ještě trošku přidat. Děkuji
Odpovědět
F Avatar autora 31.1.2018 20:42
Dobrý den, s použitím tohoto proteinu není v 15 letech žádný problém, klidně může.
Avatar autora 26.2.2015 06:44
Paráda, teď je k němu i šejkr zdarma. To se hodí :-)
Odpovědět
Avatar autora 19.2.2015 06:17
Dobrý den, sázím na proteiny od Reflex Nutrition, ale chtěl bych vyzkoušet i jinou značku. Můžete prosím doporučit nějakou podobně kvalitní?Děkuji Marek.
Odpovědět
F Avatar autora Re: 19.2.2015 08:54
Dobrý den, doporučuji nezkoušet nic jiného, pokud Reflex Nutrition volíte doposud kvůli nejvyšší kvalitě. Nic lepšího stejně nenajdete:-) Jinak obecně ostatní výrobci mají také některé produkty velmi povedené, ale že by jste si změnou nějak polepšil, se říct nedá. Za zkoušku například stojí produkty Smartlabs.
M Avatar autora 28.11.2014 00:06
Slyšel jsem na tento protein jen samou chválu, ale co ta laktóza co obsahuje?
Odpovědět
F Avatar autora Re: 28.11.2014 09:09
Dobrý den, on si nic jiného než chválu nezaslouží:-) Laktóza tam v malém množství je, to bude vždycky u produktů z mléka. Je jedině dobře, pokud to výrobce uvádí, protože jiní to třeba nedělají a laktóza tam je v podstatně vyšším množství. Je jasné, že pokud má někdo na laktózu alergii, měl by používat úplně jiné proteiny. Pokud s ní není problém, je tento protein naprosto v pořádku.
M Avatar autora Instant whey pro 28.11.2014 00:04
Jahoda je taky super.
Odpovědět
A Avatar autora 24.2.2014 21:43
Nejen že mi vítečně chutnal čoko-oříšek, ale i příjemně na mě působil.
Odpovědět
R Avatar autora 7.2.2014 09:13
Vylepšená komplexní formule od reflexu. Parádně na mě působila.
Odpovědět

reflex nutritionBritská společnost Reflex Nutrition je jedním z předních evropských leaderů v oblasti seriózních inovací a funkční sportovní výživy. Produkty značky Reflex Nutrition náleží bez nadsázky v celosvětovém měřítku k tomu nejlepšímu na trhu. Všechny produkty jsou vyrobeny pouze z prvotřídních surovins minimalizací sladidel a aditiv, v souladu s normami kvality ISO9001, jsou nezávisle testovány na obsah zakázaných a dopingových látek (HFL/ DOPING FREE) a v každé šarži testovány na obsah bílkovin dle norem kvality ISO17025. Vlastní výrobní park společnosti - Reflex Nutrition Science Park je založen na 100% technologii zelené energii, kterou zajišťují vlastní větrné turbíny a solární kolektory. Adresa: AB Sports Nutrition, Sea View Way, Brighton, BN2 6NT, Velká Británie. Administrativní kancelář pro EU: AB Foods Poland Sp. z.o.o., ul. Przemysłowa 2, 67-100 Nowa Sól, Polsko. Exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.