Longboard LONGBAY 94 x 23,5 cm, ABEC7

1 724 Kč
skladem

Sníte o rychlé a dynamické jízdě na skateboardu s efektem „surfování na zemi“? Vsaďte na longboard, na vybavení, které vám umožní „roztáhnout křídla“ během velmi rychlé jízdy po zpevněném povrchu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Longboard Spokey LONGBAY:

- to je víc než jen klasický skateboard – je delší a širší, díky čemuž poskytuje vynikající stabilitu a umožňuje dosahovat ještě vyšších rychlostí
- má velká kolečka, díky nimž je jízda ještě rychlejší a efektivnější – po jednom odrazu ujedete delší vzdálenost než na klasickém skateboardu
- je určen jak pro rychlou jízdu po zpevněném povrchu, tak i pro dlouhé přejezdy či downhilly (volný sjezd ve vysoké rychlosti)
- vyroben ze 7mi vrstvého kanadského javoru, což je velmi odolné a pružné dřevo používané pro výrobu skateboardu

Sníte o rychlé a dynamické jízdě na skateboardu s efektem „surfování na zemi“? Vsaďte na longboard, na vybavení, které vám umožní „roztáhnout křídla“ během velmi rychlé jízdy po zpevněném povrchu. Spokey LONGBAY je tou nejlepší volbou pro překonávání velkých vzdáleností, downhill, jízdu po turistických stezkách a jízdu na mnoha dalších místech. Je ideální volbou pro milovníky závratných rychlostí, skatingu, freestylu a jízdy na rampě!

Longboard pro milovníky vysokých rychlostí

Spokey LONGBAY je longboard, který vám umožní dosáhnout neuvěřitelných rychlostí. Je vybaven ložisky ABEC7, které jsou přizpůsobeny rychlé a dynamické freestylové jízdě! Pokud chcete zvládnout základy jízdy na skateboardu a objevit v sobě vášeň pro skating, pak longboard Spokey bude tou správnou volbou. Pokud už základy dobře ovládáte, bude longboard LONGBAY perfektní pro technickou a dynamickou freestylovou jízdu. Longboard vám umožní vyvíjet ultra vysoké rychlosti při současném zachování skvělé přilnavosti k zemi. A co víc, longboard LONGBAY skvělé absorbuje vibrace způsobené během jízdy po nerovném povrchu, díky velkým a měkkým polyuretanovým (PU) kolečkům.

Skateboard pro rychlou jízdu

Longboard Spokey je vyroben ze 7mi vrstvého kanadského javoru, který má odolné a pružné dřevo, díky čemuž se nejčastěji používá k výrobě skateboardu. Díky tomu je extrémně odolný – zapomeňte na rozlámané desky a opotřebovaná kolečka. Koneckonců, polyuretan, z nějž jsou kolečka vyrobená, je extrémně odolný proti oděru a opotřebování během jízdy. A navíc, velká kolečka a vyšší trucky u modelu LONGBAY příznivě ovlivňují pružnost, manévrovatelnost a umožňují větší svobodu v zatáčkách.

Skating plný vášně

Jízda na longboardu může být ultrarychlá, díky speciální konstrukci skateboardu – je delší a širší než klasické skateboardy. Má agresivní, prodlouženou přední a zadní část s jedinečným tvarem, což usnadňuje manévrovatelnost za jízdy a umožňuje snadno překonávat ostré zatáčky. Velká deska longboardu Spokey LONGBAY je pokryta protiskluzovým povrchem, který zajišťuje maximální přilnavost nohou, pomáhá udržovat stabilní polohu a usnadňuje balancování během jízdy. Díky tomu budete mít longboard plně pod kontrolou a vykonávání triků bude ještě snazší. Díky těmto parametrům, je longboard tou nejlepší volbou pro jízdu na ulici – je extrémně odolný, stabilní, pružný a především bezpečný. Při jízdě na longboardu Spokey snadno překonáte jakékoliv překážky. Protiskluzový povrch desky longboardu Spokey LONGBAY vám umožní pohodlné umístění chodidel, a díky svému jedinečnému designu vám pomůže vyniknout mezi ostatními!


PARAMETRY:

- materiál: 7mi vrstvý kanadský javor
- ložiska: ABEC7
- rozměry: 94 x 23,5 cm
- kolečka: 70 x 51 mm, PU
- tvrdost koleček: 78A
- truck: 7" seagull hliník
- povrch desky: protiskluzová grip tape
- maximální hmotnost uživatele: 100 kg
- norma EN 13613

 

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JB Avatar autora | 22.8.2021
Syn je spokojený, tak já také.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti. Adresa výrobce: Spokey s.r.o. , Sadová 618, 738 01 Frýdek-Místek