Vitamin K2 C D 90 kapslí

Novinka
Značka: NutriWorks
468 Kč
skladem

Synergní působení vitamínů K2, C a D má vlastnosti související s obranným štítem, mikrobiomem, stavem kostí a svalů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamin K2 C D od Nutriworks
 
Synergní působení vitamínů K2, C a D má vlastnosti související s obranným štítem, mikrobiomem, stavem kostí a svalů.
 
- Vitamín K2 (menachinon-7)
- Vitamín D (cholekalciferol)
- Vitamín C (kyselina L-askorbová)
- Obranný štít, energetický metabolismus, mikrobiom
 
 
Povolená zdravotní tvrzení dle nařízení komise (EU) č. 432/2012:
 
- Vitamín K přispívá k normální srážlivosti krve
- Vitamin K přispívá k udržení normálního stavu kostí
- Vitamín D přispívá k udržení normální funkce svalů
- Vitamín D přispívá k udržení normálních kostí
 
 
Hlavní benefity produktu:
 
- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
- Neobsahuje umělá sladidla
 
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Oxidativní stres
 
 
 
Značka NutriWorks
 
Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě, a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.
NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.

 

 
 
DÁVKOVÁNÍ:
 
1 kapsle denně. Balení obsahuje 90 dávek.
 
 
 
 
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE:
 
Aktivní látky:
1 kapsle (% RHP*)
Vitamín K2
100 µg (133 %*)
Vitamín D3
5 µg (100 %*)
Vitamín C
80 mg (100 %*)
 
* Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.
 
 
SLOŽENÍ:
 
Maltodextrin (z kukuřice), obal kapsle (hydroxypropylmethyl celulóza), kyselina L-askorbová, protispékavá látka (oxid křemičitý, fosforečnan vápenatý), cholekalciferol, menachinon-7.
 
 
UPOZORNĚNÍ:
 
Doplněk stravy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

nutriworks

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality. NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel. Adresa: Nutrimarket Oy - Aminopörssi, Ruosilantie 1, 00390 Helsinki, P. 040-540 7783, Finsko, exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.